Uitslag: Terugronde Skiclub Snow Valley seizoen 2021-2022 30/04/2022 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Slepicka Axelle D SNV U10 34.57 32.28 1:06.85
2 2 Bosmans Maureen D WSK U10 36.15 32.61 1:08.76
3 6 Van den Berghe Margaux D WSK U10 33.88 35.10 1:08.98
4 7 Wolput Mette D ZON U10 42.24 41.11 1:23.35
5 8 Wolput Emme D ZON U10 44.89 42.86 1:27.75
6 3 Lebegge Sieglyn D ICE U10 43.96 45.19 1:29.15
7 5 van Holt Aza D ZON U10 51.24 47.81 1:39.05
4 Vanoverschelde Lotta D ICE U10 DSQ 42.99 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 12 Calle Thor H SNV U10 33.39 31.54 1:04.93
2 16 Crommentuijn Noah H RTWB U10 34.27 32.40 1:06.67
3 14 Keppens Lion H ICE U10 35.34 32.10 1:07.44
4 13 Jannis Thibaut H ZON U10 35.82 35.23 1:11.05
5 15 Van Dijck Sem H ZON U10 36.05 36.32 1:12.37
6 17 van Holt Vic H ZON U10 36.83 35.68 1:12.51
7 19 Vanoverschelde Jens H ICE U10 38.74 35.94 1:14.68
8 18 Jannis Pieter H ZON U10 39.35 40.07 1:19.42
9 20 Van Assche Joost H ZON U10 48.20 50.98 1:39.18
10 21 Jannis Arthur H ZON U10 51.25 49.12 1:40.37
10 Tilleuil Loïc H WSK U10 33.68 DSQ DSQ
11 Chantraine Lionel H VAL U10 DNS DNS DNS
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 34 Berx Leanne D SNV U12 31.54 29.49 1:01.03
2 33 Verwijlen Guusje D SNV U12 31.56 30.24 1:01.80
3 31 Proost Leyla D SNV U12 32.92 30.95 1:03.87
4 32 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 32.50 31.60 1:04.10
5 36 Van Heghe Hope D RTWB U12 32.27 32.09 1:04.36
6 35 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 35.20 33.84 1:09.04
7 37 Vereecke Ruby D WSK U12 36.08 33.45 1:09.53
8 38 Mortier Marthe D ZON U12 37.81 35.73 1:13.54
9 39 Bijloos Lilou D ZON U12 37.54 37.93 1:15.47
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 46 Fosté Cas H WSK U12 32.81 28.21 1:01.02
2 45 Marien Maxime H RTWB U12 31.89 29.64 1:01.53
3 44 Chantraine Daniel H VAL U12 32.13 30.24 1:02.37
4 42 Van Houtte Xander H WSK U12 31.92 30.74 1:02.66
5 50 Mertens Hayden H WSK U12 33.32 30.13 1:03.45
6 49 Baert Julian H WSK U12 33.06 30.72 1:03.78
7 53 Bastien James H ZON U12 33.01 31.06 1:04.07
8 51 De Keyzer Masixolé H SNV U12 32.77 31.32 1:04.09
9 52 Baetens Stan H ASP U12 34.08 30.52 1:04.60
10 41 De Kinder Per H WSK U12 33.61 31.00 1:04.61
11 48 Van Loon Xander H WSK U12 35.17 32.12 1:07.29
12 47 Vanhove Kai H WSK U12 51.75 47.87 1:39.62
43 Van Assche Seb H ZON U12 39.32 DSQ DSQ
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 89 Appels Anse D RTWB U14 26.81 31.87 58.68
2 72 Van Orten Juul D SNV U14 27.89 32.15 1:00.04
3 61 Smout Charlotte D ZON U14 28.56 32.35 1:00.91
4 67 Fosté Sam D WSK U14 28.88 33.66 1:02.54
5 65 Cruysberghs Ella D WSK U14 29.95 34.27 1:04.22
6 74 Van Brempt Femke D ZON U14 29.99 34.30 1:04.29
7 78 Gurny Kato D ZON U14 30.37 34.00 1:04.37
8 79 Paesen Lena D SNV U14 30.67 33.82 1:04.49
9 83 Calle Sterre D SNV U14 30.11 36.19 1:06.30
10 76 Wilberts Giulia D WSK U14 31.87 35.36 1:07.23
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 119 Verwijlen Bram H SNV U14 26.67 30.84 57.51
2 125 Van Bever Matthias H ICE U14 27.48 31.58 59.06
3 128 Bries Tibo H ASP U14 28.86 32.55 1:01.41
4 124 Bellens Siebe H ZON U14 28.74 32.74 1:01.48
5 129 Baiverlin Ferre H SNV U14 28.43 33.11 1:01.54
6 134 Duerinckx Xander H SNV U14 29.93 34.11 1:04.04
7 142 Van Lindt Nils H WSK U14 39.99 45.64 1:25.63
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Geerinck Emma D ZON U16 27.50 32.04 59.54
2 70 Moris Cécile D ZON U16 29.12 33.99 1:03.11
3 77 Hermans Ines D SNV U16 29.14 35.00 1:04.14
4 82 Baert Olivia D WSK U16 31.75 38.35 1:10.10
5 80 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 32.77 39.20 1:11.97
6 88 Obbers Marie D WSK U16 34.35 38.20 1:12.55
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 115 Van Orten Stef H SNV U16 26.05 29.50 55.55
2 120 Bouas Christos H SNV U16 25.79 29.84 55.63
3 131 Moons Arsen H ZON U16 27.11 30.45 57.56
4 103 Van Brempt Robbe H ZON U16 27.00 31.54 58.54
5 135 Appels Siebe H RTWB U16 27.60 31.74 59.34
6 121 Cruysberghs Mauro H WSK U16 27.58 32.13 59.71
7 118 Bastien Leon H ZON U16 28.34 33.04 1:01.38
8 137 Dejonckheere Gilles H ICE U16 28.97 32.60 1:01.57
9 127 De Kinder Lars H WSK U16 30.07 34.69 1:04.76
10 141 Meulders Jules Moritz H WSK U16 30.60 34.81 1:05.41
11 144 De Schrijver Cody H SNV U16 41.16 46.19 1:27.35
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 75 Van Puyvelde Naya D SNV U21 25.35 28.93 54.28
2 63 Kerkhofs Nore D SNV U21 25.16 29.51 54.67
3 90 Retera Ive D SNV U21 33.18 38.15 1:11.33
4 81 Peeters Olivia D ZON U21 33.24 38.76 1:12.00
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 113 Bouas Ioannis H SNV U21 25.46 29.30 54.76
2 102 De Brauwer Niels H WSK U21 25.47 29.54 55.01
3 106 Brandt Djacomo H ZON U21 25.57 29.59 55.16
4 105 Stander Louis H WSK U21 25.42 29.78 55.20
5 109 Depondt Bram H WSK U21 25.53 29.72 55.25
6 130 Roels Jack H WSK U21 26.19 30.27 56.46
7 108 Van Eeckhoven Alexander H WSK U21 26.70 31.09 57.79
8 101 Denys Jules H ZON U21 27.40 31.45 58.85
9 111 Dillen Mathias H ZON U21 28.14 32.00 1:00.14
10 117 De Bie Louis H ZON U21 27.40 32.89 1:00.29
11 122 Gurny Brent H ZON U21 28.29 33.23 1:01.52
12 126 Denys Jeff H ZON U21 29.08 33.10 1:02.18
13 132 Peeters Charlie H ZON U21 30.01 34.52 1:04.53
14 138 Oerlemans Dries H ZON U21 32.20 37.11 1:09.31
107 Bruers Quillan H ASP U21 25.27 DNF DNF
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 73 Bos Sanne D ZON SEN 27.02 30.57 57.59
2 68 Elskens Jana D YET SEN 28.28 32.54 1:00.82
3 71 Pollie Anne-Sophie D ZON SEN 28.77 34.07 1:02.84
4 69 Boon Jana D ZON SEN 29.49 34.65 1:04.14
5 87 Campforts Kirien D WSK SEN 34.95 40.13 1:15.08
6 85 Van Pamel Ine D ZON SEN 37.39 42.83 1:20.22
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 104 De Nutte Matthias H WSK SEN 26.15 29.41 55.56
2 114 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 25.98 29.66 55.64
3 110 Cousyns Zidane H ZON SEN 26.69 31.00 57.69
4 145 Cloostermans Gianni H ASP SEN 26.89 31.27 58.16
5 112 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 27.81 32.68 1:00.49
123 Thys Noah H ASP SEN DNS DNS DNS
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 62 Van Stevens Nele D ZON MAS 28.55 35.82 1:04.37
2 66 Poels Karen D ASP MAS 30.29 35.63 1:05.92
3 84 De Ridder Godelieve D ZON MAS 35.19 41.27 1:16.46
4 86 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 39.86 46.44 1:26.30
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 116 Van Stevens Dries H ZON MAS 28.76 33.62 1:02.38
2 143 Hermans Paul H SNV MAS 29.77 35.12 1:04.89
3 136 Mortier Peter H ZON MAS 33.74 39.75 1:13.49
4 133 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 34.92 39.37 1:14.29
5 139 Vervaecke Alain H ZON MAS 36.27 41.24 1:17.51
6 140 Van Loon Gilles H WSK MAS 36.04 43.09 1:19.13