Uitslag: Terugronde Skicup Antwerp Ski Team 19/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 135 Van Daele Lennart H SNV U21 16.99 17.28 34.27
2 121 Greefs Sam H SNV SEN 17.18 17.17 34.35
3 134 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.31 17.16 34.47
4 133 Schildermans Steve H SNV SEN 17.64 17.37 35.01
5 127 Dutrieux Maxime H YET SEN 17.43 17.86 35.29
6 131 Cannaerts Arthur H ZON U16 17.90 17.76 35.66
7 123 Legrand Jordy H ZON U21 17.85 17.92 35.77
8 132 Mertens Mats H ZON U21 17.95 17.88 35.83
9 178 Verstraelen Thomas H WSK SEN 18.05 18.24 36.29
10 128 Dom Robbe H ZON U21 18.15 18.25 36.40
11 84 Mollin Axelle D CAS U21 18.04 18.38 36.42
12 77 Roggeman Sara D AST U21 18.08 18.50 36.58
13 139 Catry Maxime H ICE U21 17.59 19.12 36.71
14 82 Kerkhofs Nore D SNV U14 18.39 18.39 36.78
15 130 Patteet Giovanni H ZON U21 19.17 17.85 37.02
16 41 Vandaele Julie D SNV U12 18.53 18.65 37.18
16 177 Cools Liam H AST U21 18.76 18.42 37.18
18 86 Boeckstens Xandrina D AST U21 18.63 18.78 37.41
19 79 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 18.54 18.96 37.50
20 89 Van Nuffelen Jill D ZON U21 18.84 18.71 37.55
21 143 Depondt Bram H ICE U16 18.53 19.06 37.59
22 171 Bollen Max H SNV U14 18.86 18.98 37.84
23 138 De Brauwer Niels H WSK U16 18.84 19.09 37.93
24 162 Mermans Thomas H SNV U16 18.71 19.28 37.99
25 85 Bourbon Fien D SNV U16 18.98 19.15 38.13
26 145 Van De Ven Thomas H CAS U21 18.87 19.27 38.14
27 80 Elskens Jana D YET SEN 18.93 19.29 38.22
28 58 Bouas Christos H SNV U12 19.08 19.19 38.27
29 83 Caremans Jana D CAS U16 19.12 19.17 38.29
30 151 Heremans Paul H ZON U21 19.18 19.12 38.30
30 52 Appels Siebe H SNV U12 19.19 19.11 38.30
32 87 Van Dijck Lauke D ZON U21 19.34 18.97 38.31
33 147 Maas Jentse H CAS U16 19.28 19.06 38.34
34 78 De Wael Chiara D SNV U21 19.11 19.31 38.42
34 137 Van Stevens Dries H ZON SEN 18.80 19.62 38.42
36 75 Spoelders Noa D ASP U16 19.33 19.26 38.59
37 74 Boumans Mayté D SNV U16 19.41 19.27 38.68
37 126 Cloostermans Gianni H AST U21 20.48 18.20 38.68
39 174 Appels Seppe H SNV U14 19.38 19.48 38.86
40 71 Boon Jana D ZON U21 19.32 19.57 38.89
41 136 Werckx Jarne H SNV U16 19.45 19.56 39.01
42 73 Vandesande Britt D SST U16 19.34 19.68 39.02
43 5 Appels Anse D SNV U10 19.74 19.41 39.15
44 124 Kuylen Nando H CAS U14 19.84 19.33 39.17
45 155 Mannekens Vincent H WSK U16 19.60 19.68 39.28
46 140 Thys Noah H AST U21 19.51 19.83 39.34
47 43 Geerinck Emma D ZON U12 19.46 19.89 39.35
48 57 Scheepens Jeffrey H SNV U12 19.62 19.83 39.45
49 81 Van Hassel Maïté D SNV U14 19.91 19.57 39.48
50 56 Van Brempt Robbe H ZON U12 19.99 19.65 39.64
51 163 Aerts Vico H WSK U14 19.57 20.08 39.65
52 149 Vlaeymans Kevin H ZON U21 19.50 20.22 39.72
53 88 Van Damme Margot D WSK U21 19.90 19.85 39.75
54 104 Bourbon Stien D SNV U21 19.47 20.30 39.77
55 53 Moons Arsen H ASP U12 19.98 19.85 39.83
55 167 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 19.97 19.86 39.83
57 44 Moris Cécile D ZON U12 20.05 19.91 39.96
58 25 Bries Tibo H YET U10 19.82 20.15 39.97
59 54 Jamin Lukas H SNV U12 19.98 20.01 39.99
60 23 Tollens Alexander H CAS U10 20.11 19.93 40.04
61 100 Vanherck Stephanie D AST U21 19.58 20.50 40.08
62 60 Bastien Leon H ZON U12 20.17 19.93 40.10
63 76 De Deckere Saartje D AST U16 20.06 20.12 40.18
64 175 Bouas Ioannis H SNV U14 20.21 19.98 40.19
65 142 Mathijs Frederick H YET SEN 20.00 20.22 40.22
65 90 De Caesemaeker Enya D ASP U16 19.80 20.42 40.22
67 62 Dejonckheere Gilles H ICE U12 20.03 20.46 40.49
68 8 Smout Charlotte D ZON U10 20.05 20.46 40.51
69 7 Dols Seth D SNV U10 20.26 20.30 40.56
70 32 Scheepens Philippe H SNV U10 20.30 20.32 40.62
71 24 Bellens Siebe H ZON U10 20.44 20.19 40.63
72 94 Driesmans Lisa D AST U21 20.07 20.58 40.65
73 154 Vlaeymans Robin H ZON U16 19.96 20.77 40.73
74 129 Gysels Bruno H WSK MAS 20.33 20.54 40.87
75 159 Denys Jules H ZON U16 20.17 20.71 40.88
76 152 Dillen Mathias H ZON U14 20.48 20.57 41.05
77 146 Wendelen Matthias H SNV U21 20.66 20.67 41.33
78 111 Tempelaars Astrid D SST U21 20.33 21.11 41.44
79 98 De Ruyter Jazz D SNV SEN 20.66 20.85 41.51
80 31 Baiverlin Ferre H SNV U10 20.57 20.99 41.56
81 173 Maas Jorrit H CAS U14 20.87 20.80 41.67
82 92 Musiek Emma D SNV U14 21.10 20.60 41.70
83 165 Peleman Steven H WSK MAS 20.67 21.26 41.93
84 42 Bauwens Axelle D SST U12 21.13 20.93 42.06
85 6 Van Orten Juul D SNV U10 21.41 20.69 42.10
86 99 Caron Emily D ZON SEN 20.89 21.39 42.28
87 161 De Bie Louis H ZON U16 20.94 21.52 42.46
88 55 Wouters Ruben H SNV U12 21.36 21.12 42.48
89 108 Finotto Lise D WSK SEN 21.08 21.58 42.66
90 72 Van Puyvelde Naya D SNV U14 23.54 19.19 42.73
91 112 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 20.80 21.95 42.75
92 114 Van Zuijlen Emma D YET U21 21.68 21.25 42.93
93 153 Tinck Stefan H ZON MAS 21.23 21.78 43.01
94 156 Brion Maxime H ASP U16 21.70 21.37 43.07
95 160 Decloedt Alain H ZON MAS 21.25 21.94 43.19
96 101 Van Den Brande Linde D WSK U16 21.72 21.66 43.38
97 105 Caron Amber D ZON U21 21.60 21.93 43.53
98 172 Smans Victor H AST U14 21.95 21.66 43.61
99 29 Van Bever Matthias H ICE U10 21.29 22.49 43.78
100 91 Mannekens Sarah D WSK U21 23.14 20.68 43.82
101 164 Boudt Niels H SST U14 21.88 22.18 44.06
102 51 Van Orten Stef H SNV U12 18.46 25.76 44.22
103 59 Bogaerts Robbe H ZON U12 22.34 21.93 44.27
104 168 Denys Jeff H ZON U14 22.12 22.17 44.29
105 93 Wauters Nyah D CAS U14 22.19 22.18 44.37
106 169 Gurny Brent H ZON U14 22.02 22.49 44.51
107 33 Fosté Cas H WSK U10 22.80 21.72 44.52
108 9 Van Brempt Femke D ZON U10 22.05 22.72 44.77
109 95 De Decker Jill D WSK U14 21.62 23.29 44.91
110 22 Bogaerts Lars H ZON U10 22.11 22.95 45.06
111 157 Bries Davy H YET MAS 22.27 22.91 45.18
112 61 Vingerhoets Alexander H WSK U12 22.73 22.70 45.43
113 21 Theys Jack H SNV U10 22.24 23.20 45.44
114 102 Janssens Ann D ZON MAS 22.35 23.27 45.62
115 96 Wattez Manon D ICE U14 23.27 23.67 46.94
116 97 Mallaerts Wendy D AST MAS 23.55 23.74 47.29
117 113 Wuyts Hilde D ZON MAS 23.36 24.18 47.54
118 144 Joosens Brent H WSK U21 19.02 28.66 47.68
119 28 Musiek Victor H SNV U10 23.41 24.41 47.82
120 2 Gurny Kato D ZON U10 23.76 24.09 47.85
121 10 Fosté Sam D WSK U10 24.19 24.73 48.92
122 107 De Groof Caroline D ZON U16 24.44 24.58 49.02
123 109 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 24.40 24.67 49.07
124 30 Crommentuijn Noah H SNV U10 24.93 24.24 49.17
125 1 Van Heghe Hope D SNV U10 24.79 25.36 50.15
126 106 Dejonckheere Britt D ICE U14 24.92 25.91 50.83
127 103 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 25.93 25.64 51.57
128 34 Marien Maxime H WSK U10 25.30 26.37 51.67
129 12 Dols Lou D SNV U10 26.37 26.20 52.57
130 26 Vernelen Jules H WSK U10 26.88 28.62 55.50
131 3 D'haemer Luca D ASP U10 28.47 29.52 57.99
132 11 Berx Leanne D SNV U10 28.96 29.63 58.59
133 4 Peleman Lauren D WSK U10 30.09 30.29 1:00.38
134 141 Cools Xander H AST U16 20.00 DNF DNF
135 122 Bruers Quillan H ASP U16 DNF 18.65 DNF
136 179 Vanfleteren Leon H ICE U14 23.11 DSQ DSQ
137 27 Van Houtte Xander H WSK U10 23.29 DSQ DSQ
138 148 De Nutte Matthias H WSK U21 18.21 DSQ DSQ
139 110 Lambert Maureen D PRO U14 21.77 DSQ DSQ
140 150 Vanreusel Kélian H SNV U16 DNS DNS DNS
140 180 Peeters Charlie H ZON U14 DNS DNS DNS
140 125 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 DNS DNS DNS
140 176 De Hondt Ken H WSK MAS DNS DNS DNS
140 166 Geerinck Mikolaj H AST U14 DNS DNS DNS
140 158 Brandt Djacomo H ZON U14 DNS DNS DNS
140 170 Peeters Ronny H ZON MAS DNS DNS DNS