Uitslag: Terugronde Skicup Aspen 21/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 133 Van Daele Lennart H SNV U21 17.14 18.86 36.00
2 134 De Decker Yoeri H CAS U21 17.29 18.83 36.12
3 135 Greefs Sam H SNV SEN 17.45 18.75 36.20
4 91 Mollin Axelle D CAS U21 17.95 18.81 36.76
5 131 Legrand Jordy H ZON U21 18.34 19.59 37.93
6 121 Mertens Mats H ZON U21 18.23 19.71 37.94
7 89 Roggeman Sara D AST U21 18.59 19.60 38.19
8 143 De Nutte Matthias H WSK U21 18.51 19.80 38.31
9 85 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.90 19.78 38.68
10 56 Vandaele Julie D SNV U12 18.79 20.01 38.80
11 94 Kerkhofs Nore D SNV U14 19.02 19.90 38.92
12 127 Cloostermans Gianni H AST U21 18.47 20.46 38.93
13 125 Werckx Jarne H SNV U16 19.22 19.89 39.11
14 128 Kuylen Nando H CAS U14 19.24 19.99 39.23
15 170 Thevelin Arthur H ICE U16 19.20 20.12 39.32
16 165 Bollen Max H SNV U14 19.08 20.26 39.34
17 81 De Wael Chiara D SNV U21 19.18 20.25 39.43
18 129 De Brauwer Niels H WSK U16 18.92 20.55 39.47
19 138 Depondt Bram H ICE U16 18.88 20.63 39.51
20 124 Catry Maxime H ICE U21 18.58 20.99 39.57
21 159 Appels Seppe H SNV U14 19.22 20.55 39.77
22 17 Appels Anse D SNV U10 19.44 20.34 39.78
22 173 Verstraelen Thomas H WSK SEN 19.01 20.77 39.78
24 95 Bourbon Fien D SNV U16 19.64 20.29 39.93
25 62 Jamin Lukas H SNV U12 19.52 20.49 40.01
26 83 Caremans Jana D CAS U16 19.53 20.53 40.06
27 130 Patteet Giovanni H ZON U21 20.66 19.51 40.17
28 70 Bouas Christos H SNV U12 19.45 20.91 40.36
29 87 Boumans Mayté D SNV U16 19.63 20.74 40.37
30 171 Cools Liam H AST U21 20.31 20.17 40.48
31 123 Van Stevens Dries H ZON SEN 19.64 20.89 40.53
32 73 Appels Siebe H SNV U12 19.57 21.02 40.59
33 88 De Deckere Saartje D AST U16 19.91 20.78 40.69
34 161 Bouas Ioannis H SNV U14 19.97 20.99 40.96
35 122 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.84 22.13 40.97
36 92 Boon Jana D ZON U21 19.74 21.32 41.06
37 140 Van De Ven Thomas H CAS U21 19.80 21.34 41.14
38 145 Heremans Paul H ZON U21 20.09 21.30 41.39
39 84 Spoelders Noa D ASP U16 20.22 21.23 41.45
40 142 Maas Jentse H CAS U16 20.09 21.38 41.47
41 132 Thys Noah H AST U21 19.41 22.10 41.51
42 15 Dols Seth D SNV U10 20.21 21.36 41.57
43 136 Cools Xander H AST U16 20.49 21.26 41.75
44 53 Geerinck Emma D ZON U12 20.21 21.84 42.05
45 66 Moons Arsen H ASP U12 19.77 22.41 42.18
46 68 Scheepens Jeffrey H SNV U12 20.43 21.87 42.30
47 18 Smout Charlotte D ZON U10 20.53 21.81 42.34
48 39 Scheepens Philippe H SNV U10 20.56 21.79 42.35
49 105 Bourbon Stien D SNV U21 20.64 21.96 42.60
50 137 Mathijs Frederick H YET SEN 20.59 22.02 42.61
51 38 Bellens Siebe H ZON U10 21.22 21.57 42.79
52 160 Maas Jorrit H CAS U14 20.95 22.03 42.98
53 45 Tollens Alexander H CAS U10 21.07 22.03 43.10
54 55 Bauwens Axelle D SST U12 21.27 22.03 43.30
55 162 Stander Louis H WSK U14 21.05 22.31 43.36
56 61 Wouters Ruben H SNV U12 21.10 22.88 43.98
57 172 Daems Fil H WSK U21 21.24 22.75 43.99
58 54 Moris Cécile D ZON U12 20.93 23.20 44.13
59 96 Musiek Emma D SNV U14 21.27 22.95 44.22
60 174 Peleman Steven H WSK MAS 21.44 22.93 44.37
61 154 Denys Jules H ZON U16 21.47 22.94 44.41
62 141 Wendelen Matthias H SNV U21 21.85 22.62 44.47
63 164 Geerinck Mikolaj H AST U14 21.87 22.72 44.59
64 12 Van Orten Juul D SNV U10 21.13 23.65 44.78
65 57 Van Gheluwe Torah D ICE U12 21.45 23.42 44.87
66 146 Dillen Mathias H ZON U14 21.97 22.96 44.93
67 112 Tempelaars Astrid D SST U21 21.19 24.02 45.21
68 149 Tinck Stefan H ZON MAS 21.71 23.62 45.33
69 69 Dejonckheere Gilles H ICE U12 22.72 22.66 45.38
70 114 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 21.79 23.68 45.47
71 152 Brion Maxime H ASP U16 21.32 24.40 45.72
72 67 Van Orten Stef H SNV U12 26.01 19.74 45.75
73 147 Lammens Steven H SST MAS 22.48 23.55 46.03
74 106 Caron Amber D ZON U21 22.28 24.31 46.59
75 101 Caron Emily D ZON SEN 22.43 24.22 46.65
76 37 Fosté Cas H WSK U10 21.80 25.38 47.18
77 113 Van Zuijlen Emma D YET U21 22.99 24.41 47.40
78 71 Vansteenkiste Juul H ICE U12 22.90 24.84 47.74
79 148 Bosmans Vince H YET U21 23.22 24.78 48.00
80 163 Boudt Niels H SST U14 23.14 25.06 48.20
81 153 Bries Davy H YET MAS 23.66 24.78 48.44
82 166 Denys Jeff H ZON U14 24.03 24.86 48.89
83 100 Mallaerts Wendy D AST MAS 23.83 25.32 49.15
84 64 Vingerhoets Alexander H WSK U12 23.36 25.93 49.29
85 41 Theys Jack H SNV U10 22.84 26.57 49.41
86 99 Wattez Manon D ICE U14 24.44 25.26 49.70
87 158 Gurny Brent H ZON U14 24.78 25.07 49.85
88 115 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 24.12 25.93 50.05
89 103 Vermeire Jolien D CAS U21 24.74 25.66 50.40
90 98 De Decker Jill D WSK U14 24.55 26.77 51.32
91 116 Wuyts Hilde D ZON MAS 24.94 26.79 51.73
92 155 Bogaerts Kim H ZON MAS 25.65 26.92 52.57
93 31 Musiek Victor H SNV U10 25.36 28.87 54.23
94 36 Verwijlen Bram H SNV U10 27.24 27.47 54.71
95 104 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 27.13 28.55 55.68
96 35 Koch Sebastian H ICE U10 27.54 29.39 56.93
97 19 Fosté Sam D WSK U10 28.08 29.18 57.26
98 42 Lybaert Henri H ZON U10 28.01 30.18 58.19
99 32 Baiverlin Ferre H SNV U10 36.43 23.29 59.72
100 40 Bastien James H ZON U10 28.41 32.01 1:00.42
101 144 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.18 40.24 1:01.42
102 43 Duerinckx Xander H SNV U10 31.61 30.76 1:02.37
103 20 Lybaert Madeleine D ZON U10 29.73 34.02 1:03.75
104 46 Bogaerts Lars H ZON U10 38.23 27.14 1:05.37
105 33 Crommentuijn Noah H SNV U10 33.75 34.84 1:08.59
106 44 Van Houtte Xander H WSK U10 39.60 29.69 1:09.29
107 169 Mermans Thomas H SNV U16 DNF 21.44 DNF
108 126 Bruers Quillan H ASP U16 DNF DNF DNF
109 168 Coppelmans Niels H SNV U14 DNF 22.36 DNF
110 167 Vanfleteren Leon H ICE U14 DNF DNF DNF
111 150 Vlaeymans Robin H ZON U16 DNF 23.32 DNF
112 151 Mannekens Vincent H WSK U16 21.06 DNF DNF
113 82 Van Hassel Maïté D SNV U14 19.36 DNF DNF
114 139 Joosens Brent H WSK U21 19.97 DNF DNF
115 107 Dejonckheere Britt D ICE U14 DSQ DSQ DSQ
116 21 Peleman Lauren D WSK U10 DSQ 37.75 DSQ
117 11 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ 25.15 DSQ
118 65 Van Brempt Robbe H ZON U12 DSQ 22.90 DSQ
119 108 De Groof Caroline D ZON U16 DSQ 26.61 DSQ
120 109 Finotto Lise D WSK SEN DSQ 25.62 DSQ
121 16 Gurny Kato D ZON U10 DSQ 28.26 DSQ
122 111 Lambert Maureen D PRO U14 DSQ DSQ DSQ
123 110 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS DSQ 28.30 DSQ
124 47 Bries Tibo H YET U10 19.87 DSQ DSQ
125 34 De Keyzer Sikolé H SNV U10 DSQ 28.66 DSQ
126 157 De Bie Louis H ZON U16 DSQ 23.41 DSQ
127 63 Bastien Leon H ZON U12 DSQ 22.07 DSQ
128 72 Bogaerts Robbe H ZON U12 DSQ 24.83 DSQ
129 14 D'haemer Luca D ASP U10 DSQ 33.72 DSQ
130 86 Van Nuffelen Jill D ZON U21 19.23 DSQ DSQ
131 93 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 19.35 DSQ DSQ
132 90 De Caesemaeker Enya D ASP U16 DSQ 22.74 DSQ
133 13 Dols Lou D SNV U10 DSQ 29.82 DSQ
134 175 De Hondt Ken H WSK MAS DNS DNS DNS
134 102 Vermeire Lisa D CAS U16 DNS DNS DNS
134 156 Vanderveken Tim H SST SEN DNS DNS DNS
134 97 Van Fraassen Sophie D SST U14 DNS DNS DNS