Uitslag: Terugronde Skicup Ice Mountian 28/04/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 105 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.29 18.62 36.91
2 106 Greefs Sam H SNV SEN 18.26 18.79 37.05
3 114 Legrand Jordy H ZON U21 18.43 19.11 37.54
4 113 Mertens Mats H ZON U21 18.27 19.29 37.56
5 115 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.81 19.08 37.89
6 140 Vandevelde Théo H CAS U21 18.56 19.76 38.32
7 123 De Nutte Matthias H WSK U21 19.21 19.87 39.08
8 117 Vandevelde Franklin H CAS U16 19.52 19.63 39.15
9 102 Cloostermans Gianni H AST U21 19.49 19.79 39.28
10 109 Catry Maxime H ICE U21 19.26 20.17 39.43
11 158 Thevelin Arthur H ICE U16 19.43 20.11 39.54
12 144 Cousyns Zidane H ZON U21 19.67 19.98 39.65
13 33 Vandaele Julie D SNV U12 19.61 20.12 39.73
14 77 Laurez Amandine D ICE U21 19.68 20.18 39.86
15 74 Caremans Jana D CAS U16 19.45 20.65 40.10
16 75 Kerkhofs Nore D SNV U14 20.04 20.21 40.25
17 126 Heremans Paul H ZON U21 20.06 20.43 40.49
18 121 Joosens Brent H WSK U21 19.84 20.72 40.56
19 120 Depondt Bram H ICE U16 20.03 20.56 40.59
20 83 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 20.06 20.54 40.60
21 47 Van Orten Stef H SNV U12 20.34 20.30 40.64
22 85 Van Puyvelde Naya D SNV U14 19.78 20.97 40.75
23 116 Thys Noah H AST U21 20.29 20.51 40.80
24 108 Kuylen Nando H CAS U14 20.31 20.54 40.85
25 104 Deliever Thibaut H ICE U16 20.23 20.66 40.89
26 50 Bouas Christos H SNV U12 20.48 20.62 41.10
27 84 Bourbon Fien D SNV U16 20.17 20.99 41.16
28 111 De Brauwer Niels H WSK U16 20.22 21.08 41.30
29 5 Appels Anse D SNV U10 20.65 20.76 41.41
30 42 Appels Siebe H SNV U12 20.64 20.78 41.42
31 160 Bollen Max H SNV U14 20.46 21.10 41.56
32 131 Mannekens Vincent H WSK U16 20.77 20.84 41.61
33 112 Bauwens Nicolas H SST U21 20.93 20.80 41.73
34 73 Boumans Mayté D SNV U16 21.01 20.81 41.82
35 41 Scheepens Jeffrey H SNV U12 20.91 20.93 41.84
36 151 Appels Seppe H SNV U14 20.79 21.09 41.88
37 91 Bourbon Stien D SNV U21 20.77 21.12 41.89
37 101 Baeten Viktor H SNV U16 20.68 21.21 41.89
39 71 De Deckere Saartje D AST U16 21.10 20.83 41.93
40 35 Geerinck Emma D ZON U12 20.25 22.01 42.26
41 156 Mermans Thomas H SNV U16 20.83 21.49 42.32
42 132 Depondt Baue H ICE U16 20.58 22.14 42.72
43 72 Van Hassel Maïté D SNV U14 21.26 21.59 42.85
44 119 Mathijs Frederick H YET SEN 20.90 21.97 42.87
45 6 Dols Seth D SNV U10 21.43 21.57 43.00
46 43 Jamin Lukas H SNV U12 21.36 21.65 43.01
47 49 Van Brempt Robbe H ZON U12 21.38 21.70 43.08
48 45 Dejonckheere Gilles H ICE U12 21.06 22.07 43.13
49 153 Bouas Ioannis H SNV U14 21.27 21.88 43.15
50 157 Daems Fil H WSK U21 21.01 22.47 43.48
51 80 Boon Jana D ZON U21 21.58 21.92 43.50
52 23 Scheepens Philippe H SNV U10 21.98 22.03 44.01
52 118 Cools Xander H AST U16 22.18 21.83 44.01
52 149 Peleman Steven H WSK MAS 21.78 22.23 44.01
55 76 Van Damme Margot D WSK U21 21.74 22.65 44.39
56 143 Caes Ruben H ICE SEN 22.29 22.27 44.56
56 138 Vanderveken Tim H SST SEN 22.30 22.26 44.56
58 129 Tinck Stefan H ZON MAS 21.95 22.71 44.66
59 127 Dillen Mathias H ZON U14 21.20 23.48 44.68
60 133 Brion Maxime H ASP U16 22.05 22.67 44.72
61 8 Smout Charlotte D ZON U10 22.06 22.82 44.88
62 9 Van Orten Juul D SNV U10 22.07 22.87 44.94
63 46 Bastien Leon H ZON U12 22.04 22.93 44.97
64 38 Van Gheluwe Torah D ICE U12 22.29 22.76 45.05
65 37 Moris Cécile D ZON U12 22.89 22.48 45.37
66 142 Baeten Emiel H SNV U14 22.50 22.90 45.40
67 155 Maas Jorrit H CAS U14 22.54 22.88 45.42
68 36 Bauwens Axelle D SST U12 22.48 23.01 45.49
69 82 Boon Kato D ZON U21 22.37 23.19 45.56
70 86 Musiek Emma D SNV U14 22.36 23.22 45.58
71 78 Mannekens Sarah D WSK U21 22.06 23.69 45.75
72 92 Caron Amber D ZON U21 22.23 23.62 45.85
73 12 Bries Tibo H YET U10 22.91 22.96 45.87
74 14 Tollens Alexander H CAS U10 22.36 23.60 45.96
75 161 Desmet Leon-Remi H ICE U14 22.91 23.06 45.97
76 28 Baiverlin Ferre H SNV U10 22.65 23.61 46.26
77 24 Van Bever Matthias H ICE U10 22.77 23.51 46.28
78 52 Vansteenkiste Juul H ICE U12 22.82 23.48 46.30
79 139 De Bie Louis H ZON U16 23.12 23.23 46.35
80 125 Vlaeymans Kevin H ZON U21 25.66 20.82 46.48
81 94 Finotto Lise D WSK SEN 22.88 23.68 46.56
82 90 Van Den Brande Linde D WSK U16 23.07 23.78 46.85
83 154 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 21.62 25.27 46.89
84 162 Vanfleteren Leon H ICE U14 23.54 23.61 47.15
85 17 Bogaerts Lars H ZON U10 23.30 23.88 47.18
86 159 Denys Jeff H ZON U14 23.67 23.65 47.32
87 98 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 23.48 24.05 47.53
88 48 Deroose Daan H ICE U12 23.73 24.13 47.86
89 30 Theys Jack H SNV U10 23.34 24.66 48.00
89 3 Van Brempt Femke D ZON U10 23.39 24.61 48.00
91 122 Wendelen Matthias H SNV U21 23.84 24.45 48.29
92 141 Boudt Niels H SST U14 23.55 24.88 48.43
93 145 Gurny Brent H ZON U14 24.19 24.59 48.78
94 88 Wattez Manon D ICE U14 24.06 24.86 48.92
95 134 Bries Davy H YET MAS 24.43 25.34 49.77
96 87 De Decker Jill D WSK U14 24.68 25.14 49.82
97 97 Lambert Maureen D PRO U14 24.79 25.26 50.05
98 51 Wouters Ruben H SNV U12 24.91 25.17 50.08
99 136 Bogaerts Kim H ZON MAS 24.24 26.68 50.92
100 27 Musiek Victor H SNV U10 25.45 25.74 51.19
101 44 Bogaerts Robbe H ZON U12 22.44 29.06 51.50
102 15 Montbaliu Johannes H ICE U14 25.30 26.27 51.57
103 2 Van De Maele Rozemie D ICE U10 25.76 25.92 51.68
104 89 Mallaerts Wendy D AST MAS 27.15 25.26 52.41
105 96 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 25.76 27.17 52.93
106 4 Vanovertveldt Yenna D ICE U10 27.70 28.83 56.53
107 137 Decloedt Alain H ZON MAS 35.78 23.54 59.32
108 95 Vande Gucht Xena D YET U16 DNF DNF DNF
109 103 Bruers Quillan H ASP U16 DNF 19.94 DNF
110 110 Debeil Tom H ICE U16 22.89 DNF DNF
111 146 Aerts Vico H WSK U14 21.85 DNF DNF
112 150 Vanovertveldt Yensen H ICE U14 24.84 DSQ DSQ
113 93 Dejonckheere Britt D ICE U14 DSQ 28.24 DSQ
114 26 Marien Maxime H WSK U10 DSQ DSQ DSQ
115 39 D'Haeyere Ruth D ICE U21 28.81 DSQ DSQ
116 20 Vernelen Jules H WSK U10 29.62 DSQ DSQ
117 11 Bastien James H ZON U10 DSQ 31.33 DSQ
118 7 Gurny Kato D ZON U10 23.97 DSQ DSQ
119 135 Denys Jules H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
120 79 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DSQ 21.04 DSQ
121 128 Bosmans Vince H YET U21 DSQ 22.99 DSQ
122 81 Vandesande Britt D SST U16 DSQ DSQ DSQ
123 130 Vlaeymans Robin H ZON U16 21.16 DSQ DSQ
124 1 Dols Lou D SNV U10 DSQ 29.93 DSQ
125 107 Yernault Quentin H BSKI SEN DNS DNS DNS
126 152 Lybeer Wouter H ICE MAS 20.70 DNS DNS
127 29 Bellens Siebe H ZON U10 DNS DNS DNS
127 25 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS