Uitslag: Terugronde Skicup Ice Mountian 28/04/2018 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 5 Appels Anse D SNV U10 20.65 20.76 41.41
2 6 Dols Seth D SNV U10 21.43 21.57 43.00
3 8 Smout Charlotte D ZON U10 22.06 22.82 44.88
4 9 Van Orten Juul D SNV U10 22.07 22.87 44.94
5 3 Van Brempt Femke D ZON U10 23.39 24.61 48.00
6 2 Van De Maele Rozemie D ICE U10 25.76 25.92 51.68
7 4 Vanovertveldt Yenna D ICE U10 27.70 28.83 56.53
1 Dols Lou D SNV U10 DSQ 29.93 DSQ
7 Gurny Kato D ZON U10 23.97 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 23 Scheepens Philippe H SNV U10 21.98 22.03 44.01
2 12 Bries Tibo H YET U10 22.91 22.96 45.87
3 14 Tollens Alexander H CAS U10 22.36 23.60 45.96
4 28 Baiverlin Ferre H SNV U10 22.65 23.61 46.26
5 24 Van Bever Matthias H ICE U10 22.77 23.51 46.28
6 17 Bogaerts Lars H ZON U10 23.30 23.88 47.18
7 30 Theys Jack H SNV U10 23.34 24.66 48.00
8 27 Musiek Victor H SNV U10 25.45 25.74 51.19
26 Marien Maxime H WSK U10 DSQ DSQ DSQ
20 Vernelen Jules H WSK U10 29.62 DSQ DSQ
11 Bastien James H ZON U10 DSQ 31.33 DSQ
25 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS
29 Bellens Siebe H ZON U10 DNS DNS DNS
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 33 Vandaele Julie D SNV U12 19.61 20.12 39.73
2 35 Geerinck Emma D ZON U12 20.25 22.01 42.26
3 38 Van Gheluwe Torah D ICE U12 22.29 22.76 45.05
4 37 Moris Cécile D ZON U12 22.89 22.48 45.37
5 36 Bauwens Axelle D SST U12 22.48 23.01 45.49
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 47 Van Orten Stef H SNV U12 20.34 20.30 40.64
2 50 Bouas Christos H SNV U12 20.48 20.62 41.10
3 42 Appels Siebe H SNV U12 20.64 20.78 41.42
4 41 Scheepens Jeffrey H SNV U12 20.91 20.93 41.84
5 43 Jamin Lukas H SNV U12 21.36 21.65 43.01
6 49 Van Brempt Robbe H ZON U12 21.38 21.70 43.08
7 45 Dejonckheere Gilles H ICE U12 21.06 22.07 43.13
8 46 Bastien Leon H ZON U12 22.04 22.93 44.97
9 52 Vansteenkiste Juul H ICE U12 22.82 23.48 46.30
10 48 Deroose Daan H ICE U12 23.73 24.13 47.86
11 51 Wouters Ruben H SNV U12 24.91 25.17 50.08
12 44 Bogaerts Robbe H ZON U12 22.44 29.06 51.50
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 108 Kuylen Nando H CAS U14 20.31 20.54 40.85
2 160 Bollen Max H SNV U14 20.46 21.10 41.56
3 151 Appels Seppe H SNV U14 20.79 21.09 41.88
4 153 Bouas Ioannis H SNV U14 21.27 21.88 43.15
5 127 Dillen Mathias H ZON U14 21.20 23.48 44.68
6 142 Baeten Emiel H SNV U14 22.50 22.90 45.40
7 155 Maas Jorrit H CAS U14 22.54 22.88 45.42
8 161 Desmet Leon-Remi H ICE U14 22.91 23.06 45.97
9 154 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 21.62 25.27 46.89
10 162 Vanfleteren Leon H ICE U14 23.54 23.61 47.15
11 159 Denys Jeff H ZON U14 23.67 23.65 47.32
12 141 Boudt Niels H SST U14 23.55 24.88 48.43
13 145 Gurny Brent H ZON U14 24.19 24.59 48.78
14 15 Montbaliu Johannes H ICE U14 25.30 26.27 51.57
146 Aerts Vico H WSK U14 21.85 DNF DNF
150 Vanovertveldt Yensen H ICE U14 24.84 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 75 Kerkhofs Nore D SNV U14 20.04 20.21 40.25
2 85 Van Puyvelde Naya D SNV U14 19.78 20.97 40.75
3 72 Van Hassel Maïté D SNV U14 21.26 21.59 42.85
4 86 Musiek Emma D SNV U14 22.36 23.22 45.58
5 88 Wattez Manon D ICE U14 24.06 24.86 48.92
6 87 De Decker Jill D WSK U14 24.68 25.14 49.82
7 97 Lambert Maureen D PRO U14 24.79 25.26 50.05
93 Dejonckheere Britt D ICE U14 DSQ 28.24 DSQ
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 74 Caremans Jana D CAS U16 19.45 20.65 40.10
2 83 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 20.06 20.54 40.60
3 84 Bourbon Fien D SNV U16 20.17 20.99 41.16
4 73 Boumans Mayté D SNV U16 21.01 20.81 41.82
5 71 De Deckere Saartje D AST U16 21.10 20.83 41.93
6 90 Van Den Brande Linde D WSK U16 23.07 23.78 46.85
95 Vande Gucht Xena D YET U16 DNF DNF DNF
81 Vandesande Britt D SST U16 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 117 Vandevelde Franklin H CAS U16 19.52 19.63 39.15
2 158 Thevelin Arthur H ICE U16 19.43 20.11 39.54
3 120 Depondt Bram H ICE U16 20.03 20.56 40.59
4 104 Deliever Thibaut H ICE U16 20.23 20.66 40.89
5 111 De Brauwer Niels H WSK U16 20.22 21.08 41.30
6 131 Mannekens Vincent H WSK U16 20.77 20.84 41.61
7 101 Baeten Viktor H SNV U16 20.68 21.21 41.89
8 156 Mermans Thomas H SNV U16 20.83 21.49 42.32
9 132 Depondt Baue H ICE U16 20.58 22.14 42.72
10 118 Cools Xander H AST U16 22.18 21.83 44.01
11 133 Brion Maxime H ASP U16 22.05 22.67 44.72
12 139 De Bie Louis H ZON U16 23.12 23.23 46.35
110 Debeil Tom H ICE U16 22.89 DNF DNF
103 Bruers Quillan H ASP U16 DNF 19.94 DNF
135 Denys Jules H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
130 Vlaeymans Robin H ZON U16 21.16 DSQ DSQ
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 77 Laurez Amandine D ICE U21 19.68 20.18 39.86
2 91 Bourbon Stien D SNV U21 20.77 21.12 41.89
3 80 Boon Jana D ZON U21 21.58 21.92 43.50
4 76 Van Damme Margot D WSK U21 21.74 22.65 44.39
5 82 Boon Kato D ZON U21 22.37 23.19 45.56
6 78 Mannekens Sarah D WSK U21 22.06 23.69 45.75
7 92 Caron Amber D ZON U21 22.23 23.62 45.85
79 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DSQ 21.04 DSQ
39 D'Haeyere Ruth D ICE U21 28.81 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 105 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.29 18.62 36.91
2 114 Legrand Jordy H ZON U21 18.43 19.11 37.54
3 113 Mertens Mats H ZON U21 18.27 19.29 37.56
4 140 Vandevelde Théo H CAS U21 18.56 19.76 38.32
5 123 De Nutte Matthias H WSK U21 19.21 19.87 39.08
6 102 Cloostermans Gianni H AST U21 19.49 19.79 39.28
7 109 Catry Maxime H ICE U21 19.26 20.17 39.43
8 144 Cousyns Zidane H ZON U21 19.67 19.98 39.65
9 126 Heremans Paul H ZON U21 20.06 20.43 40.49
10 121 Joosens Brent H WSK U21 19.84 20.72 40.56
11 116 Thys Noah H AST U21 20.29 20.51 40.80
12 112 Bauwens Nicolas H SST U21 20.93 20.80 41.73
13 157 Daems Fil H WSK U21 21.01 22.47 43.48
14 125 Vlaeymans Kevin H ZON U21 25.66 20.82 46.48
15 122 Wendelen Matthias H SNV U21 23.84 24.45 48.29
128 Bosmans Vince H YET U21 DSQ 22.99 DSQ
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Finotto Lise D WSK SEN 22.88 23.68 46.56
2 98 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 23.48 24.05 47.53
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 106 Greefs Sam H SNV SEN 18.26 18.79 37.05
2 115 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.81 19.08 37.89
3 119 Mathijs Frederick H YET SEN 20.90 21.97 42.87
4 143 Caes Ruben H ICE SEN 22.29 22.27 44.56
4 138 Vanderveken Tim H SST SEN 22.30 22.26 44.56
107 Yernault Quentin H BESKI SEN DNS DNS DNS
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 89 Mallaerts Wendy D AST MAS 27.15 25.26 52.41
2 96 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 25.76 27.17 52.93
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 149 Peleman Steven H WSK MAS 21.78 22.23 44.01
2 129 Tinck Stefan H ZON MAS 21.95 22.71 44.66
3 134 Bries Davy H YET MAS 24.43 25.34 49.77
4 136 Bogaerts Kim H ZON MAS 24.24 26.68 50.92
5 137 Decloedt Alain H ZON MAS 35.78 23.54 59.32
152 Lybeer Wouter H ICE MAS 20.70 DNS DNS