Uitslag: Terugronde Skicup Snow Valley 26/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 102 Schildermans Steve H SNV SEN 25.14 25.81 50.95
2 99 Van Daele Lennart H SNV U21 25.12 26.48 51.60
3 103 Greefs Sam H SNV SEN 25.19 26.86 52.05
4 101 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 25.15 27.61 52.76
4 70 De Leeuw Julie D ICE U21 25.77 26.99 52.76
6 104 De Decker Yoeri H CAS U21 25.30 27.47 52.77
7 97 Mertens Mats H ZON U21 26.04 27.45 53.49
8 94 Cannaerts Arthur H ZON U16 26.03 27.54 53.57
9 62 Mollin Axelle D CAS U21 26.63 27.43 54.06
10 96 Legrand Jordy H ZON U21 26.46 27.93 54.39
11 98 Van Den Eynde Sam H ZON U21 26.42 28.25 54.67
12 57 Kerkhofs Nore D SNV U14 26.92 28.07 54.99
13 56 Roggeman Sara D AST U21 26.83 28.40 55.23
14 95 Patteet Giovanni H ZON U21 27.23 28.10 55.33
15 116 De Nutte Matthias H WSK U21 26.98 29.08 56.06
16 107 Baeten Viktor H SNV U16 27.51 28.66 56.17
17 108 Catry Maxime H ICE U21 27.05 29.19 56.24
18 55 Van Puyvelde Naya D SNV U14 27.59 28.67 56.26
19 92 Werckx Jarne H SNV U16 27.83 28.95 56.78
20 93 Bruers Quillan H ASP U16 27.86 29.19 57.05
21 140 Thevelin Arthur H ICE U16 28.11 29.23 57.34
22 33 Vandaele Julie D SNV U12 29.42 28.12 57.54
23 41 Appels Siebe H SNV U12 29.49 28.31 57.80
24 135 Appels Seppe H SNV U14 28.40 29.41 57.81
25 51 Caremans Jana D CAS U16 28.28 29.60 57.88
26 60 De Wael Chiara D SNV U21 28.39 29.62 58.01
27 105 Kuylen Nando H CAS U14 28.84 29.26 58.10
28 48 Bouas Christos H SNV U12 30.18 28.16 58.34
28 58 Boumans Mayté D SNV U16 28.86 29.48 58.34
30 59 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 28.66 29.79 58.45
31 141 Bouas Ioannis H SNV U14 28.68 30.11 58.79
32 115 Maas Jentse H CAS U16 28.77 30.04 58.81
33 54 Van Hassel Maïté D SNV U14 28.79 30.05 58.84
34 124 Mannekens Vincent H WSK U16 28.72 30.18 58.90
35 109 Thys Noah H AST U21 28.82 30.09 58.91
36 43 Jamin Lukas H SNV U12 30.46 28.59 59.05
37 112 Joosens Brent H WSK U21 28.80 30.28 59.08
38 6 Appels Anse D SNV U10 29.97 29.28 59.25
39 65 Van Nuffelen Jill D ZON U21 28.98 30.58 59.56
40 106 De Brauwer Niels H WSK U16 30.18 30.10 1:00.28
41 100 Van Stevens Dries H ZON SEN 29.26 31.05 1:00.31
42 45 Scheepens Jeffrey H SNV U12 30.55 29.87 1:00.42
43 113 Van De Ven Thomas H CAS U21 29.55 31.06 1:00.61
44 110 Cools Xander H AST U16 29.73 30.94 1:00.67
45 63 Van Damme Margot D WSK U21 29.49 31.39 1:00.88
46 80 Dudal Lore D SNV U14 30.50 31.32 1:01.82
47 133 Baeten Emiel H SNV U14 30.19 31.92 1:02.11
48 53 Boon Jana D ZON U21 30.51 31.62 1:02.13
49 136 Coppelmans Niels H SNV U14 30.26 32.09 1:02.35
50 52 De Caesemaeker Enya D ASP U16 30.16 32.50 1:02.66
51 69 Musiek Emma D SNV U14 30.62 32.32 1:02.94
52 64 De Deckere Saartje D AST U16 30.32 32.65 1:02.97
53 5 Dols Seth D SNV U10 32.25 30.78 1:03.03
54 120 Dillen Mathias H ZON U14 31.16 32.52 1:03.68
55 117 Vlaeymans Kevin H ZON U21 31.34 32.57 1:03.91
56 148 Daems Fil H WSK U21 31.71 32.28 1:03.99
57 18 Bries Tibo H YET U10 32.37 31.72 1:04.09
58 149 Maas Jorrit H CAS U14 31.76 32.75 1:04.51
59 123 Vlaeymans Robin H ZON U16 31.05 33.71 1:04.76
60 17 Bellens Siebe H ZON U10 33.44 31.44 1:04.88
61 131 Cools Liam H AST U21 27.10 37.83 1:04.93
62 16 Baiverlin Ferre H SNV U10 32.78 32.29 1:05.07
63 7 Smout Charlotte D ZON U10 33.19 31.95 1:05.14
64 144 De Hondt Ken H WSK MAS 32.32 32.95 1:05.27
65 134 Vandomme Maximiliaan H SNV MAS 31.91 33.37 1:05.28
66 122 Tinck Stefan H ZON MAS 31.73 33.67 1:05.40
67 31 Bauwens Axelle D SST U12 33.27 32.24 1:05.51
68 72 De Ruyter Jazz D SNV SEN 32.60 33.02 1:05.62
69 145 Peleman Steven H WSK MAS 33.01 32.82 1:05.83
70 89 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 32.02 34.16 1:06.18
71 139 Geerinck Mikolaj H AST U14 32.79 33.94 1:06.73
72 127 Denys Jules H ZON U16 32.21 34.95 1:07.16
73 125 Brion Maxime H ASP U16 32.56 34.72 1:07.28
74 67 Boon Kato D ZON U21 32.37 35.01 1:07.38
75 66 Mannekens Sarah D WSK U21 32.89 34.85 1:07.74
76 121 Lammens Steven H SST MAS 32.86 35.06 1:07.92
77 61 Bourbon Fien D SNV U16 28.05 40.08 1:08.13
78 138 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 35.30 32.92 1:08.22
79 84 Lambert Maureen D PRO U14 33.61 35.22 1:08.83
80 81 Finotto Lise D WSK SEN 33.26 35.61 1:08.87
81 79 Caron Amber D ZON U21 33.69 35.81 1:09.50
82 85 Van Zuijlen Emma D YET U21 34.55 35.12 1:09.67
83 47 Wouters Ruben H SNV U12 35.79 34.10 1:09.89
84 73 Caron Emily D ZON SEN 34.12 35.83 1:09.95
85 129 Denys Jeff H ZON U14 33.88 36.77 1:10.65
86 21 Theys Jack H SNV U10 34.07 37.87 1:11.94
87 49 Staes Oliver H SNV U12 36.72 35.34 1:12.06
88 71 Mallaerts Wendy D AST MAS 35.52 37.16 1:12.68
89 23 Van Bever Matthias H ICE U10 37.91 35.21 1:13.12
90 130 Gurny Brent H ZON U14 35.34 38.14 1:13.48
91 76 Janssens Ann D ZON MAS 36.24 37.85 1:14.09
92 15 Scheepens Philippe H SNV U10 45.59 30.02 1:15.61
93 83 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 39.28 40.85 1:20.13
94 11 Crommentuijn Noah H SNV U10 40.22 40.33 1:20.55
95 44 Moons Arsen H ASP U12 44.49 36.16 1:20.65
96 12 Van Houtte Xander H WSK U10 40.68 40.06 1:20.74
97 19 Duerinckx Xander H SNV U10 42.88 42.02 1:24.90
98 9 Van Orten Juul D SNV U10 55.74 31.62 1:27.36
99 3 Berx Leanne D SNV U10 45.72 46.35 1:32.07
100 132 Peeters Ronny H ZON MAS 41.68 52.20 1:33.88
101 4 D'haemer Luca D ASP U10 47.17 48.31 1:35.48
102 126 Bries Davy H YET MAS DNF DNF DNF
103 137 Aerts Vico H WSK U14 29.08 DNF DNF
104 78 Bourbon Stien D SNV U21 29.23 DNF DNF
105 90 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 35.11 DNF DNF
106 147 Wyffels Robin H AST U16 26.78 DNF DNF
107 32 Moris Cécile D ZON U12 DSQ 31.15 DSQ
108 42 Bogaerts Robbe H ZON U12 DSQ 35.99 DSQ
109 46 Van Brempt Robbe H ZON U12 DSQ 30.03 DSQ
110 50 Van Orten Stef H SNV U12 DSQ 28.46 DSQ
111 24 Verwijlen Bram H SNV U10 DSQ 38.75 DSQ
112 20 Musiek Victor H SNV U10 DSQ 37.45 DSQ
113 8 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ 33.61 DSQ
114 142 Boudt Niels H SST U14 34.18 DSQ DSQ
115 14 Marien Maxime H WSK U10 DSQ 41.97 DSQ
116 68 Vandeweyer Lisa D SNV U14 32.79 DSQ DSQ
117 2 Van Heghe Hope D SNV U10 DSQ 38.90 DSQ
118 75 Vermeire Jolien D CAS U21 36.90 DSQ DSQ
119 146 Peeters Charlie H ZON U14 40.91 DSQ DSQ
120 91 Cloostermans Gianni H AST U21 27.21 DSQ DSQ
121 111 Depondt Bram H ICE U16 27.37 DSQ DSQ
122 114 Wendelen Matthias H SNV U21 34.45 DSQ DSQ
123 86 Geluykens-Rob Lise D SNV MAS 39.17 DSQ DSQ
124 1 Dols Lou D SNV U10 DSQ 42.73 DSQ
125 119 Heremans Paul H ZON U21 28.47 DSQ DSQ
126 77 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 38.59 DSQ DSQ
127 143 Bollen Max H SNV U14 28.24 DSQ DSQ
128 74 Vermeire Lisa D CAS U16 33.49 DSQ DSQ
129 82 Vande Gucht Xena D YET U16 DNS DNS DNS
129 22 Tollens Alexander H CAS U10 DNS DNS DNS
129 13 Bogaerts Lars H ZON U10 DNS DNS DNS
129 87 Tempelaars Astrid D SST U21 DNS DNS DNS
129 88 Bruyninckx Lyske D ZON SEN DNS DNS DNS
129 118 Vanreusel Kélian H SNV U16 DNS DNS DNS
129 128 De Bie Louis H ZON U16 DNS DNS DNS