Uitslag: Terugronde Skicup Yeti 01/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 49 Van Den Eynde Sam H ZON U21 10.80 11.33 22.13
2 50 Dutrieux Maxime H YET SEN 10.92 11.64 22.56
3 51 Van Daele Lennart H SNV U21 11.17 11.58 22.75
4 52 Mertens Mats H ZON U21 11.39 11.94 23.33
5 53 Legrand Jordy H ZON U21 11.52 11.92 23.44
6 54 Greefs Sam H SNV SEN 11.88 12.20 24.08
7 55 Mathijs Frederick H YET SEN 11.87 12.30 24.17
8 30 Elskens Jana D YET SEN 11.88 12.35 24.23
9 56 Patteet Giovanni H ZON U21 11.89 12.70 24.59
10 31 Mollin Axelle D CAS U21 12.11 12.52 24.63
11 57 De Brauwer Niels H WSK U16 11.93 12.83 24.76
12 58 Van Stevens Dries H ZON SEN 12.02 12.77 24.79
13 32 Van Puyvelde Naya D SNV U14 12.34 12.49 24.83
14 59 Dom Robbe H ZON U21 11.98 12.96 24.94
15 33 Kerkhofs Nore D SNV U14 12.62 12.91 25.53
16 60 De Vos Arthur H YET U21 12.32 13.31 25.63
17 34 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 13.05 12.96 26.01
18 61 Maas Jentse H CAS U16 12.65 13.42 26.07
19 62 Van De Ven Thomas H CAS U21 12.66 13.55 26.21
20 35 Caremans Jana D CAS U16 13.16 13.08 26.24
21 12 De Wachter Senne H YET U12 12.84 14.11 26.95
22 63 Kuylen Nando H CAS U14 13.05 13.93 26.98
23 64 Bollen Max H SNV U14 13.64 13.57 27.21
24 36 Boon Jana D ZON U21 13.66 13.65 27.31
25 65 Heremans Paul H ZON U21 13.64 13.70 27.34
26 13 Jamin Lukas H SNV U12 13.11 14.31 27.42
27 1 Vandaele Julie D SNV U12 13.62 14.08 27.70
28 14 Van Orten Stef H SNV U12 13.16 14.71 27.87
29 66 Vlaeymans Kevin H ZON U21 13.57 14.35 27.92
30 67 Peleman Steven H WSK MAS 14.12 13.90 28.02
31 68 Maas Jorrit H CAS U14 13.82 14.29 28.11
32 15 Bries Tibo H YET U10 13.19 14.93 28.12
33 37 Van Hassel Maïté D SNV U14 14.24 14.17 28.41
34 69 Lammens Steven H SST MAS 13.81 14.67 28.48
35 2 Appels Anse D SNV U10 14.19 14.36 28.55
36 70 Mannekens Vincent H WSK U16 14.13 14.53 28.66
37 71 Dillen Mathias H ZON U14 14.29 14.80 29.09
38 38 Boon Kato D ZON U21 14.49 14.86 29.35
39 72 Stander Louis H WSK U14 14.64 14.78 29.42
40 16 Scheepens Jeffrey H SNV U12 14.21 15.43 29.64
41 73 Hernou Jelle H YET U16 13.95 15.75 29.70
42 74 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 14.92 14.83 29.75
43 75 Vlaeymans Robin H ZON U16 14.97 15.35 30.32
44 76 Denys Jules H ZON U16 15.58 15.24 30.82
45 17 Scheepens Philippe H SNV U10 14.68 16.21 30.89
46 77 Bauwens Nicolas H SST U21 15.70 16.11 31.81
47 18 Baiverlin Ferre H SNV U10 15.49 16.39 31.88
48 19 Appels Siebe H SNV U12 15.32 16.59 31.91
49 3 Dols Seth D SNV U10 15.85 16.65 32.50
50 78 Denys Jeff H ZON U14 16.84 16.01 32.85
51 4 Smout Charlotte D ZON U10 16.46 16.41 32.87
52 5 De Vos Manon D YET U10 15.75 17.30 33.05
53 79 Vanderveken Tim H SST SEN 16.85 16.61 33.46
54 6 Van Brempt Femke D ZON U10 16.45 17.08 33.53
55 7 Moris Cécile D ZON U12 16.57 17.35 33.92
56 39 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 16.77 17.74 34.51
57 80 Wendelen Matthias H SNV U21 17.13 17.51 34.64
58 8 Van Orten Juul D SNV U10 16.59 18.09 34.68
59 81 Schaillée Wout H YET U14 17.28 18.17 35.45
60 40 Finotto Lise D WSK SEN 18.59 16.91 35.50
61 20 Bastien Leon H ZON U12 18.69 17.54 36.23
62 9 Bauwens Axelle D SST U12 17.27 18.97 36.24
63 10 Gurny Kato D ZON U10 19.98 18.35 38.33
64 41 Boumans Mayté D SNV U16 13.39 29.91 43.30
65 90 Devaddere Jasper H YET SEN DNF DNF DNF
65 25 Van Lindt Nils H YET U10 DNF DNF DNF
65 89 Bosmans Vince H YET U21 DSQ DSQ DSQ
65 87 De Bie Louis H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
65 85 Bries Davy H YET MAS DSQ DSQ DSQ
65 86 Appels Seppe H SNV U14 DSQ DSQ DSQ
65 84 Gurny Brent H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
65 88 De Braekeleer Toon H YET U16 DSQ DSQ DSQ
65 47 De Decker Jill D WSK U14 DSQ DSQ DSQ
65 24 De Wachter Wannes H YET U10 DSQ DSQ DSQ
65 23 Van Brempt Robbe H ZON U12 DSQ DSQ DSQ
65 22 Bastien James H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
65 11 Dols Lou D SNV U10 DSQ DSQ DSQ
65 48 Van Den Brande Linde D WSK U16 DSQ DSQ DSQ
65 43 Van Zuijlen Emma D YET U21 DSQ DSQ DSQ
65 46 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DSQ DSQ DSQ
65 45 Vande Gucht Xena D YET U16 DSQ DSQ DSQ
65 44 Bruyninckx Lyske D ZON SEN DSQ DSQ DSQ
65 42 Schelfhaut Ilana D ZON U21 DNS DNS DNS
65 21 Duerinckx Xander H SNV U10 DNS DNS DNS
65 82 Oberlander Spencer H YET U14 DNS DNS DNS
65 83 Yernault Quentin H BSKI SEN DNS DNS DNS