Uitslag: Terugronde Skicup Zondal 05/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 100 De Decker Yoeri H CAS U21 16.42 17.68 34.10
2 98 Greefs Sam H SNV SEN 16.72 17.48 34.20
3 92 Van Daele Lennart H SNV U21 16.68 17.68 34.36
3 104 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 16.72 17.64 34.36
5 105 Schildermans Steve H SNV SEN 16.72 17.91 34.63
6 94 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.63 18.12 34.75
7 97 Van Den Eynde Sam H ZON U21 17.03 17.92 34.95
8 103 Mertens Mats H ZON U21 16.85 18.16 35.01
9 96 Cloostermans Gianni H AST U21 17.30 18.44 35.74
10 102 Legrand Jordy H ZON U21 17.25 18.54 35.79
11 119 De Nutte Matthias H WSK U21 17.48 18.38 35.86
12 111 Catry Maxime H ICE U21 17.38 18.90 36.28
13 36 Van Orten Stef H SNV U12 17.74 18.61 36.35
14 151 Cousyns Zidane H ZON U21 17.59 18.87 36.46
15 99 Dom Robbe H ZON U21 17.62 18.85 36.47
16 15 Vandaele Julie D SNV U12 17.78 18.91 36.69
17 47 Kerkhofs Nore D SNV U14 17.80 19.14 36.94
18 43 Mollin Axelle D CAS U21 17.98 19.02 37.00
19 153 Cools Liam H AST U21 17.74 19.30 37.04
20 44 Bos Sanne D ZON U21 18.09 18.97 37.06
20 39 Bouas Christos H SNV U12 17.74 19.32 37.06
22 32 Scheepens Jeffrey H SNV U12 18.05 19.27 37.32
23 101 Patteet Giovanni H ZON U21 18.21 19.30 37.51
24 114 Depondt Bram H ICE U16 17.84 19.71 37.55
25 108 De Brauwer Niels H WSK U16 18.11 19.55 37.66
26 109 Baeten Viktor H SNV U16 18.13 19.55 37.68
27 121 Vanreusel Kélian H SNV U16 18.39 19.41 37.80
28 56 Boeckstens Xandrina D AST U21 18.31 19.53 37.84
29 110 Bauwens Nicolas H SST U21 18.33 19.53 37.86
30 38 Appels Siebe H SNV U12 18.64 19.27 37.91
31 55 Laurez Amandine D ICE U21 18.28 19.65 37.93
32 50 Caremans Jana D CAS U16 18.19 19.82 38.01
33 125 Mannekens Vincent H WSK U16 18.42 19.60 38.02
34 41 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.53 19.53 38.06
35 42 Spoelders Noa D ASP U16 18.38 19.81 38.19
36 49 Elskens Jana D YET SEN 18.39 19.81 38.20
37 57 Van Dijck Lauke D ZON U21 18.46 19.75 38.21
38 45 De Wael Chiara D SNV U21 18.36 19.86 38.22
39 112 Thys Noah H AST U21 18.23 20.07 38.30
40 129 Brandt Djacomo H ZON U14 18.45 19.94 38.39
41 143 Bollen Max H SNV U14 19.06 19.46 38.52
41 122 Heremans Paul H ZON U21 18.54 19.98 38.52
41 48 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 18.40 20.12 38.52
44 46 Boumans Mayté D SNV U16 18.64 19.93 38.57
45 106 Werckx Jarne H SNV U16 18.78 19.86 38.64
46 148 Aerts Vico H WSK U14 18.71 20.24 38.95
47 116 Van De Ven Thomas H CAS U21 18.74 20.24 38.98
48 37 Jamin Lukas H SNV U12 19.17 19.84 39.01
49 33 Moons Arsen H ASP U12 18.91 20.11 39.02
50 54 De Deckere Saartje D AST U16 19.00 20.05 39.05
51 73 Bourbon Stien D SNV U21 18.87 20.22 39.09
52 142 Appels Seppe H SNV U14 19.18 19.98 39.16
53 120 Vlaeymans Kevin H ZON U21 18.42 20.78 39.20
54 118 Maas Jentse H CAS U16 19.01 20.27 39.28
55 95 Kuylen Nando H CAS U14 19.18 20.13 39.31
56 52 Vandesande Britt D SST U16 19.05 20.33 39.38
57 53 Van Hassel Maïté D SNV U14 19.17 20.30 39.47
58 3 Dols Seth D SNV U10 19.24 20.26 39.50
59 144 Bouas Ioannis H SNV U14 19.17 20.40 39.57
60 149 Mermans Thomas H SNV U16 18.89 20.83 39.72
61 10 Smout Charlotte D ZON U10 19.14 20.59 39.73
62 14 Moris Cécile D ZON U12 19.38 20.49 39.87
63 147 Stander Louis H WSK U14 19.17 20.78 39.95
64 152 Daems Fil H WSK U21 19.61 20.42 40.03
65 51 Boon Jana D ZON U21 19.48 20.64 40.12
66 136 Baeten Emiel H SNV U14 19.45 20.69 40.14
67 40 Dejonckheere Gilles H ICE U12 19.53 20.74 40.27
68 22 Bellens Siebe H ZON U10 19.44 20.85 40.29
69 18 Scheepens Philippe H SNV U10 19.69 20.71 40.40
70 126 Depondt Baue H ICE U16 19.47 21.17 40.64
71 68 De Ruyter Jazz D SNV SEN 19.60 21.07 40.67
72 155 Peleman Steven H WSK MAS 20.03 20.75 40.78
73 62 Musiek Emma D SNV U14 19.78 21.03 40.81
74 24 Bries Tibo H YET U10 19.70 21.18 40.88
75 60 Mannekens Sarah D WSK U21 19.67 21.27 40.94
76 31 Tollens Alexander H CAS U10 20.37 20.76 41.13
77 117 Wendelen Matthias H SNV U21 19.59 21.58 41.17
78 75 Dudal Lore D SNV U14 20.23 21.00 41.23
79 64 Driesmans Lisa D AST U21 19.98 21.37 41.35
80 130 Denys Jules H ZON U16 19.89 21.63 41.52
81 61 Boon Kato D ZON U21 20.06 21.74 41.80
82 13 Bauwens Axelle D SST U12 20.59 21.23 41.82
83 63 Wauters Nyah D CAS U14 20.49 21.45 41.94
84 21 Baiverlin Ferre H SNV U10 20.30 21.86 42.16
85 138 Desmet Leon-Remi H ICE U14 20.52 21.88 42.40
85 145 Geerinck Mikolaj H AST U14 20.76 21.64 42.40
87 69 Caron Emily D ZON SEN 20.76 21.70 42.46
88 124 Lammens Steven H SST MAS 20.18 22.41 42.59
89 135 Denys Jeff H ZON U14 20.83 21.89 42.72
90 139 Maas Jorrit H CAS U14 20.71 22.08 42.79
91 127 Brion Maxime H ASP U16 20.61 22.24 42.85
92 70 Vermeire Lisa D CAS U16 20.47 22.40 42.87
93 133 De Bie Louis H ZON U16 20.80 22.25 43.05
94 131 Decloedt Alain H ZON MAS 20.66 22.81 43.47
95 83 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 20.88 22.64 43.52
96 132 Vanderveken Tim H SST SEN 20.97 22.57 43.54
97 74 Caron Amber D ZON U21 20.84 22.87 43.71
98 137 Gurny Brent H ZON U14 20.94 23.01 43.95
99 19 Fosté Cas H WSK U10 21.26 22.87 44.13
100 20 Theys Jack H SNV U10 21.30 22.94 44.24
101 79 Lambert Maureen D PRO U14 21.55 22.77 44.32
102 82 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 21.39 23.02 44.41
103 35 Wouters Ruben H SNV U12 21.39 23.67 45.06
104 150 De Vos Arthur H YET U21 21.52 23.61 45.13
105 71 Vermeire Jolien D CAS U21 21.69 23.55 45.24
106 67 Mallaerts Wendy D AST MAS 22.25 23.46 45.71
107 72 Janssens Ann D ZON MAS 22.37 23.49 45.86
108 134 Vanfleteren Leon H ICE U14 22.07 23.83 45.90
109 5 Gurny Kato D ZON U10 22.03 23.90 45.93
110 66 Wattez Manon D ICE U14 22.28 23.78 46.06
111 128 Bries Davy H YET MAS 21.67 25.05 46.72
112 80 Wuyts Hilde D ZON MAS 23.04 23.79 46.83
113 146 Peeters Charlie H ZON U14 22.72 24.70 47.42
114 9 Fosté Sam D WSK U10 22.94 24.64 47.58
115 141 Boudt Niels H SST U14 22.81 24.88 47.69
116 157 Bosmans Vince H YET U21 25.48 22.73 48.21
117 78 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 23.54 24.94 48.48
118 115 Joosens Brent H WSK U21 17.55 32.43 49.98
119 154 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 26.65 23.43 50.08
120 156 Peeters Ronny H ZON MAS 23.94 26.31 50.25
121 1 Van Heghe Hope D SNV U10 24.64 26.16 50.80
122 23 Van den Bogaert Lars H ICE U10 24.32 26.87 51.19
123 26 Crommentuijn Noah H SNV U10 26.63 26.84 53.47
124 6 De Vos Manon D YET U10 26.88 27.26 54.14
125 11 Peleman Lauren D WSK U10 32.32 32.81 1:05.13
126 91 Cannaerts Arthur H ZON U16 DNF 18.69 DNF
127 59 Van Nuffelen Jill D ZON U21 18.55 DNF DNF
128 8 Van Orten Juul D SNV U10 DSQ 21.21 DSQ
129 7 Berx Leanne D SNV U10 DSQ 32.97 DSQ
130 12 Versaen Amy Lin D ZON U10 DSQ 29.54 DSQ
131 2 Lybaert Madeleine D ZON U10 DSQ 27.60 DSQ
132 4 Dols Lou D SNV U10 DSQ 27.43 DSQ
133 123 Dillen Mathias H ZON U14 DSQ 20.80 DSQ
134 65 De Decker Jill D WSK U14 DSQ 23.55 DSQ
135 58 Van Damme Margot D WSK U21 DSQ 20.17 DSQ
136 77 Dietz Hanya D ZON MAS DSQ 25.21 DSQ
137 85 Vande Gucht Xena D YET U16 DSQ 25.43 DSQ
138 81 Van Zuijlen Emma D YET U21 21.81 DSQ DSQ
139 34 Bogaerts Robbe H ZON U12 DSQ 22.30 DSQ
140 30 Van Houtte Xander H WSK U10 DSQ 25.39 DSQ
141 25 Bosmans Noah H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
142 17 Marien Maxime H WSK U10 DSQ 25.57 DSQ
143 140 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 DSQ 20.72 DSQ
144 27 Lybaert Henri H ZON U10 DSQ 25.58 DSQ
145 28 Duerinckx Xander H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
146 16 Bogaerts Lars H ZON U10 DSQ 23.15 DSQ
147 76 De Groof Caroline D ZON U16 23.62 DNS DNS