Uitslag: Terugronde Snow Valley 2015-2016 21/05/2016 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 4 Vandaele Julie D SNV U10 20.87 22.04 42.91
2 7 Appels Anse D SNV U10 21.67 22.95 44.62
3 10 Bauwens Axelle D SST U10 23.01 25.21 48.22
4 14 Smout Charlotte D ZON U10 28.61 30.59 59.20
5 15 Gerris Céline D ZON U10 30.76 32.02 1:02.78
6 16 Moris Cécile D ZON U10 31.06 32.25 1:03.31
7 17 Gurny Kato D ZON U10 36.35 36.66 1:13.01
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 21 Bouas Christos H SNV U10 20.53 21.56 42.09
2 26 Appels Siebe H SNV U10 20.95 22.72 43.67
3 29 Mannès Robin H SNV U10 22.57 23.71 46.28
4 31 Bellens Siebe H ZON U10 24.96 25.78 50.74
5 32 Dejonckheere Gilles H ICE U10 25.05 26.74 51.79
6 33 Vandeweyer Matisse H SNV U10 26.93 27.18 54.11
7 36 Musiek Victor H SNV U10 32.05 32.47 1:04.52
8 35 Baiverlin Ferre H SNV U10 32.52 32.31 1:04.83
9 37 Scheepens Philippe H SNV U10 31.61 39.69 1:11.30
41 Scheepens Jeffrey H SNV U10 24.11 DSQ DSQ
39 Van Brempt Robbe H ZON U10 DSQ 27.41 DSQ
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 19.24 20.17 39.41
2 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 19.49 20.28 39.77
3 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 20.59 22.05 42.64
4 5 Vandeweyer Lisa D SNV U12 21.01 22.41 43.42
5 6 Mannès Clémentine D SNV U12 21.17 22.61 43.78
6 8 Hermans Sam D ZON U12 21.96 22.96 44.92
7 9 Musiek Emma D SNV U12 21.68 23.52 45.20
8 11 Malfet Lara D ZON U12 23.91 25.07 48.98
9 12 Wauters Nyah D AST U12 24.58 25.77 50.35
10 13 Gerris Aline D ZON U12 28.14 29.82 57.96
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 18 Kuylen Nando H CAS U12 19.55 20.38 39.93
2 19 Bollen Max H SNV U12 20.00 20.71 40.71
3 20 Smet Christophe H CAS U12 20.16 20.99 41.15
4 23 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 20.07 21.72 41.79
5 24 Bouas Ioannis H SNV U12 20.07 21.81 41.88
6 22 Baeten Emiel H SNV U12 20.28 21.92 42.20
7 25 Vervloet Mattiece H ZON U12 21.02 21.92 42.94
8 27 Maas Jorrit H ZON U12 22.13 23.14 45.27
9 28 Brandt Djacomo H ZON U12 22.34 23.76 46.10
10 30 Dillen Mathias H ZON U12 22.85 25.05 47.90
11 34 Gurny Brent H ZON U12 27.14 29.00 56.14
38 Coppelmans Niels H SNV U12 20.46 DNF DNF
40 Geerinck Mikolaj H AST U12 23.02 DSQ DSQ
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 44 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 19.76 20.74 40.50
2 46 Caremans Jana D ZON U14 20.66 21.53 42.19
3 48 Praast Birthe D ASP U14 20.06 22.38 42.44
4 52 Bourbon Fien D SNV U14 21.02 22.85 43.87
5 56 Boumans Mayté D SNV U14 22.52 23.61 46.13
6 60 Van Hees Alix D ICE U14 23.43 23.84 47.27
7 61 Vandesande Britt D SST U14 23.23 25.01 48.24
8 64 De Deckere Saartje D AST U14 23.71 25.41 49.12
9 66 Spoelders Noa D ASP U14 23.84 25.46 49.30
10 77 De Clerck Kyara D ZON U14 30.93 32.24 1:03.17
11 78 De Groof Caroline D ZON U14 31.79 31.82 1:03.61
12 79 Vermeire Lisa D CAS U14 24.61 1:39.99 2:04.60
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 102 Werckx Jarne H SNV U14 20.38 21.09 41.47
2 100 Bruers Quillan H ASP U14 20.15 21.54 41.69
3 105 Wyffels Robin H AST U14 20.78 21.75 42.53
4 106 Deliever Thibaut H ICE U14 21.08 21.76 42.84
5 113 Cannaerts Arthur H ZON U14 22.34 22.45 44.79
6 116 Depondt Bram H ICE U14 22.15 23.12 45.27
7 118 De Brauwer Niels H ASP U14 21.91 23.82 45.73
8 120 Maas Jentse H ZON U14 22.64 23.86 46.50
9 124 Mermans Thomas H SNV U14 23.11 23.94 47.05
10 130 Vlaeymans Robin H ZON U14 24.12 25.23 49.35
11 134 Depondt Baue H ICE U14 25.76 27.28 53.04
12 136 Cools Xander H AST U14 22.11 35.01 57.12
137 Mannekens Vincent H ASP U14 28.03 DNF DNF
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 42 Mollin Axelle D CAS U16 19.37 20.09 39.46
2 43 Laurez Amandine D ICE U16 19.93 20.54 40.47
3 47 Roggeman Sara D AST U16 20.42 21.93 42.35
4 50 Schelfhaut Ilana D ZON U16 21.02 22.51 43.53
5 51 Werckx Eline D SNV U16 21.07 22.78 43.85
6 59 Opsomer Nele D ICE U16 22.48 24.28 46.76
7 62 Boon Kato D ZON U16 23.42 25.15 48.57
8 63 Van Nuffelen Jill D ZON U16 23.57 25.01 48.58
9 68 Vermeire Jolien D CAS U16 25.17 25.37 50.54
10 69 Caron Amber D ZON U16 25.38 26.25 51.63
11 70 Mannekens Sarah D ASP U16 24.47 27.58 52.05
12 72 Thijs Yuna D ZON U16 27.36 27.78 55.14
83 Driesmans Lisa D AST U16 26.27 DNF DNF
80 Martens Sophie D ZON U16 25.58 DNF DNF
85 De Preker Estée D S2BE U16 20.99 DNF DNF
81 Frans Affi D YET U16 25.52 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 90 Van Daele Lennart H SNV U16 18.69 19.98 38.67
2 91 De Decker Yoeri H CAS U16 19.58 20.25 39.83
3 92 Boumans Santi H SNV U16 19.19 20.72 39.91
4 94 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 19.47 20.85 40.32
5 98 Dom Robbe H CAS U16 19.94 21.36 41.30
6 99 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 20.15 21.27 41.42
7 101 Cloostermans Gianni H AST U16 20.55 21.44 41.99
8 103 Claes Justin H ZON U16 20.39 21.93 42.32
9 110 Hanssens Tibo H CAS U16 21.34 22.05 43.39
10 109 Cools Liam H AST U16 21.51 22.21 43.72
11 111 De Nutte Matthias H ASP U16 21.35 22.96 44.31
12 115 Catry Maxime H ICE U16 21.49 23.76 45.25
13 117 Peel Basile H ICE U16 22.07 23.45 45.52
14 119 Joosens Brent H ASP U16 21.68 24.23 45.91
15 121 Thys Noah H AST U16 23.03 23.62 46.65
16 126 Koerber Seth H ZON U16 23.19 24.06 47.25
17 127 Van De Ven Thomas H ZON U16 23.82 24.35 48.17
142 Tillemans Hendrik H SNV U16 DNS DNS DNS
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 45 De Wael Chiara D CAS U21 19.59 21.24 40.83
2 49 Van Dijck Lauke D ZON U21 21.62 21.76 43.38
3 53 Elskens Jana D YET U21 21.51 22.84 44.35
4 54 Boon Jana D ZON U21 21.65 23.03 44.68
5 55 Laurez Margaux D ICE U21 21.73 23.47 45.20
6 58 Van Den Bosch Louise D ZON U21 22.08 23.91 45.99
7 57 Verstrepen Laura D CAS U21 22.74 23.68 46.42
8 67 Vanherck Stephanie D AST U21 24.44 25.65 50.09
9 75 Gordts Loewieze D YET U21 27.88 28.82 56.70
10 76 De Groof Julie D ZON U21 30.74 32.34 1:03.08
84 Clauwaert Lore D ZON U21 23.78 DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 87 Vercammen Xander H ASP U21 17.81 18.75 36.56
2 88 Greefs Sam H SNV U21 18.11 18.88 36.99
3 89 Vandevelde Théo H CAS U21 18.36 19.62 37.98
4 95 Delaude Allan H CAS U21 19.09 20.94 40.03
5 93 Legrand Jordy H ZON U21 19.55 20.54 40.09
6 96 Dutrieux Maxime H YET U21 20.39 20.73 41.12
7 97 Patteet Giovanni H ZON U21 19.87 21.35 41.22
8 104 Duré Ruben H AST U21 20.54 21.78 42.32
9 108 Bauwens Nicolas H SST U21 21.31 21.86 43.17
10 112 Heremans Paul H ZON U21 21.87 22.66 44.53
11 114 Cousyns Zidane H ZON U21 21.03 24.13 45.16
12 128 Vlaeymans Kevin H ZON U21 23.72 24.08 47.80
13 135 Dirckx Roel H ZON U21 21.01 35.38 56.39
145 Mertens Mats H ZON U21 19.01 DNF DNF
144 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.65 DNF DNF
143 Schildermans Steve H SNV U21 DNF DNF DNF
140 Delanghe Matthias H ZON U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 65 Smet Evelyn D ZON SEN 24.35 24.87 49.22
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 86 Bastiaens Jorn H CAS SEN 17.69 18.05 35.74
2 107 Van Stevens Dries H ZON SEN 20.84 22.24 43.08
3 129 Adriaenssens Stijn H SST SEN 24.02 25.16 49.18
139 Gysels Bruno H ASP SEN DNS DNS DNS
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 71 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 26.36 27.44 53.80
2 73 Mallaerts Wendy D AST MAS 27.24 28.05 55.29
3 74 Janssens Ann D ZON MAS 27.21 28.99 56.20
82 Onbekent Dominiek D SST MAS 30.54 DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 122 Tinck Stefan H ZON MAS 22.91 24.00 46.91
2 123 Lammens Steven H SST MAS 22.82 24.11 46.93
3 125 Thys Patrick H ZON MAS 23.23 24.03 47.26
4 131 Van Dyck Johan H ZON MAS 24.34 25.21 49.55
5 132 Malfet Dimitri H ZON MAS 25.36 26.43 51.79
6 133 Decloedt Alain H ZON MAS 25.67 26.76 52.43
141 Vandomme Maximiliaan H SNV MAS DNS DNS DNS
138 Cousyns Mickel H ZON MAS DNS DNS DNS