Uitslag: Terugronde Snow Valley 2018-2019 25/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 186 Alaerts Kai H SNSP SEN 23.70 26.06 49.76
2 131 Alaerts Xan H SNSP SEN 24.71 26.45 51.16
3 134 Van Ceulebroeck Dries H VAL U21 25.14 26.21 51.35
4 139 Van Daele Lennart H SNV U21 25.37 26.50 51.87
5 140 Greefs Sam H SNV SEN 25.24 26.96 52.20
6 138 De Decker Yoeri H CAS U21 25.71 27.15 52.86
7 135 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 25.98 27.40 53.38
8 85 Vandenbogaerde Amber D SNV U21 26.02 27.46 53.48
9 142 Legrand Jordy H ZON U21 26.23 27.89 54.12
10 87 Roggeman Sara D VAL U21 26.31 27.86 54.17
11 133 Cannaerts Arthur H ZON U21 26.65 27.62 54.27
12 137 Patteet Giovanni H ZON U21 26.21 28.28 54.49
13 143 De Nutte Matthias H WSK U21 26.54 28.24 54.78
14 90 Kerkhofs Nore D SNV U16 26.53 28.29 54.82
15 147 Vervloet Mattiece H ZON U16 26.92 28.52 55.44
16 152 Baeten Viktor H SNV U21 27.16 28.40 55.56
17 191 Verstraelen Thomas H WSK SEN 26.71 28.96 55.67
18 158 Thys Noah H ASP U21 26.87 28.90 55.77
19 45 Geerinck Emma D ZON U12 28.35 27.52 55.87
20 150 Appels Seppe H SNV U14 27.44 28.81 56.25
21 92 Boumans Mayté D SNV U16 27.27 29.00 56.27
22 148 Kuylen Nando H CAS U16 27.12 29.17 56.29
23 145 Mertens Mats H ZON SEN 25.70 30.67 56.37
24 69 Appels Siebe H SNV U12 28.72 27.66 56.38
25 153 Bollen Max H SNV U14 27.22 29.37 56.59
26 63 Wouters Ruben H SNV U12 29.25 27.41 56.66
27 43 Appels Anse D SNV U12 28.81 27.89 56.70
28 62 Jamin Lukas H SNV U12 28.75 27.96 56.71
29 66 Moons Arsen H ASP U12 29.15 27.60 56.75
30 182 Maas Jentse H CAS U21 27.37 29.53 56.90
31 89 Vandesande Britt D SST U21 27.47 29.47 56.94
32 132 Werckx Jarne H SNV U16 27.48 29.49 56.97
33 61 Scheepens Jeffrey H SNV U12 28.94 28.21 57.15
34 65 Verwijlen Bram H SNV U12 29.70 27.89 57.59
35 93 Van Hassel Maïté D SNV U16 28.08 29.52 57.60
36 151 Peeters Herbert H YET MAS 27.36 30.25 57.61
37 84 Bourbon Fien D SNV U16 27.86 29.76 57.62
38 136 Cousyns Zidane H ZON U21 27.54 30.10 57.64
39 68 Bellens Siebe H ZON U12 29.38 28.40 57.78
40 88 Van Nuffelen Jill D ZON U21 28.09 29.83 57.92
41 157 Aerts Vico H WSK U14 28.08 30.11 58.19
42 81 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 28.38 29.84 58.22
43 181 Baeten Emiel H SNV U14 28.28 30.04 58.32
44 154 Brandt Djacomo H ZON U16 27.35 30.98 58.33
45 94 De Deckere Saartje D ASP U21 28.67 29.80 58.47
46 161 Bouas Ioannis H SNV U14 28.36 30.21 58.57
47 162 Bouas Christos H SNV U14 28.35 30.23 58.58
48 67 Bastien Leon H ZON U12 30.35 28.44 58.79
49 83 Vandaele Julie D SNV U14 28.85 30.04 58.89
50 64 Bries Tibo H YET U12 30.11 28.93 59.04
51 159 Mannekens Vincent H WSK U16 28.54 30.58 59.12
52 86 Praast Birthe D ASP U21 28.84 30.35 59.19
53 174 Cools Xander H ASP U16 28.57 30.82 59.39
54 91 Elskens Jana D YET SEN 28.66 30.78 59.44
55 170 Denys Jules H ZON U16 28.50 31.13 59.63
56 99 Musiek Emma D SNV U16 28.83 30.89 59.72
57 101 Lambert Maureen D VAL U16 29.02 30.96 59.98
58 47 Moris Cécile D ZON U12 30.76 29.45 1:00.21
59 7 Dols Seth D SNV U10 31.10 29.19 1:00.29
60 167 Daems Fil H WSK U21 29.03 31.35 1:00.38
61 41 Gurny Kato D ZON U12 31.46 29.44 1:00.90
62 149 Bruers Quillan H ASP U21 26.70 34.25 1:00.95
63 22 Marien Maxime H SNV U10 31.57 29.57 1:01.14
64 21 Baiverlin Ferre H SNV U10 31.41 29.75 1:01.16
65 155 Joosens Brent H WSK U21 30.71 30.59 1:01.30
65 104 De Decker Jill D WSK U14 29.51 31.79 1:01.30
67 165 Dillen Mathias H ZON U16 29.43 31.95 1:01.38
68 31 Scheepens Philippe H SNV U10 31.00 30.56 1:01.56
69 187 Elst Viktor H ZON U16 29.41 32.22 1:01.63
70 164 Geerinck Mikolaj H ASP U14 30.20 31.44 1:01.64
71 107 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 29.75 32.14 1:01.89
72 110 Cornet Adèle D VAL U16 29.98 32.05 1:02.03
73 49 Bauwens Axelle D SST U12 32.13 30.01 1:02.14
73 50 Van Orten Juul D SNV U12 31.05 31.09 1:02.14
75 71 Duerinckx Xander H SNV U12 32.67 30.30 1:02.97
76 168 Bauwens Nicolas H SST U21 30.03 33.01 1:03.04
77 144 Cloostermans Gianni H ASP U21 34.77 28.28 1:03.05
78 169 Maas Jorrit H CAS U14 30.92 32.73 1:03.65
79 163 Vanderveken Tim H SST MAS 29.85 33.87 1:03.72
80 172 Stander Louis H WSK U14 30.22 33.57 1:03.79
81 171 De Bie Louis H ZON U16 31.32 32.88 1:04.20
82 9 Van Heghe Hope D SNV U10 32.81 31.62 1:04.43
83 100 Finotto Lise D WSK SEN 31.12 33.53 1:04.65
84 185 Celis Ruben H WSK U16 32.75 32.37 1:05.12
85 42 Luyckx Noor D ICE U12 33.74 31.50 1:05.24
86 44 Van Looveren Lis D WSK U12 33.46 32.06 1:05.52
87 97 De Caesemaeker Enya D ASP U16 31.59 34.03 1:05.62
88 28 Van Houtte Xander H WSK U10 33.46 32.40 1:05.86
89 118 Heinen Emilie D VAL U21 31.88 34.20 1:06.08
90 2 Verwijlen Guusje D SNV U10 33.98 32.64 1:06.62
91 23 De Keyzer Sikolé H SNV U10 34.08 32.56 1:06.64
92 70 Musiek Victor H SNV U12 34.50 32.22 1:06.72
93 102 Wauters Nyah D ZON U14 32.57 34.44 1:07.01
94 183 De Wachter Senne H YET U14 32.49 34.56 1:07.05
95 24 Fosté Cas H WSK U10 33.61 33.74 1:07.35
96 103 Caron Emily D ZON SEN 32.28 35.11 1:07.39
97 6 Dols Lou D SNV U10 34.90 33.45 1:08.35
98 105 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 32.81 35.77 1:08.58
99 177 Gurny Brent H ZON U14 32.69 36.00 1:08.69
100 30 Van den Bogaert Lars H ICE U10 35.73 33.11 1:08.84
101 175 Decloedt Alain H ZON MAS 33.61 36.29 1:09.90
102 121 Schelfhout Kiara D WSK U21 33.58 36.35 1:09.93
103 108 Janssens Ann D ZON MAS 34.09 36.27 1:10.36
104 106 Caron Amber D ZON U21 33.72 36.65 1:10.37
105 113 Vermeire Lisa D CAS U16 33.55 36.96 1:10.51
106 189 Op de Beeck Mats H ZON U16 33.71 37.09 1:10.80
107 3 D'haemer Luca D ASP U10 37.33 33.54 1:10.87
108 29 Bastien James H ZON U10 35.05 36.24 1:11.29
109 109 Van Looveren Flo D WSK U14 34.05 37.48 1:11.53
110 114 Dietz Hanya D ZON MAS 35.02 36.88 1:11.90
111 178 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 34.56 37.35 1:11.91
112 115 Geluykens-Rob Lise D SNV MAS 35.56 38.00 1:13.56
113 192 Schaillée Wout H YET U14 36.53 37.96 1:14.49
114 48 Fosté Sam D WSK U12 38.91 36.07 1:14.98
115 4 Proost Leyla D SNV U10 38.50 37.16 1:15.66
116 111 Vermeire Jolien D CAS U21 36.75 39.10 1:15.85
117 120 Wuyts Hilde D ZON MAS 36.80 39.68 1:16.48
118 179 Peeters Charlie H ZON U14 37.79 39.51 1:17.30
119 1 Van Damme Elise D WSK U10 39.76 38.90 1:18.66
120 46 Versaen Amy Lin D ZON U12 40.39 39.81 1:20.20
121 117 Vande Gucht Xena D YET U16 37.31 43.49 1:20.80
122 119 Campforts Kirien D WSK SEN 39.82 41.65 1:21.47
123 10 Peleman Lauren D WSK U10 42.39 40.59 1:22.98
124 5 Geluykens Ella D SNV U10 44.63 44.32 1:28.95
125 190 Oberlander Spencer H YET U14 45.12 47.79 1:32.91
126 26 Van Loon Xander H WSK U10 48.19 45.15 1:33.34
127 112 De Groof Julie D WSK U21 1:04.32 37.42 1:41.74
128 156 Van Orten Stef H SNV U14 DNF 28.13 DNF
129 95 Van Puyvelde Naya D SNV U14 DNF 28.77 DNF
130 72 Broos Olivier H WSK U12 37.73 DNF DNF
131 146 De Brauwer Niels H WSK U21 28.12 DNF DNF
132 98 Tempelaars Astrid D SST U21 31.90 DNF DNF
133 176 Heremans Paul H ZON SEN 26.74 DNF DNF
134 25 Chantraine Daniel H VAL U10 DNF 35.57 DNF
135 116 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS DNF 44.09 DNF
136 188 Loi Mauro H WSK U16 DSQ 32.56 DSQ
137 8 Paesen Lena D SNV U10 43.39 DSQ DSQ
138 173 Bosmans Vince H YET U21 32.63 DSQ DSQ
139 141 Depondt Bram H ICE U16 27.97 DSQ DSQ
140 180 Peeters Ronny H ZON MAS 37.16 DSQ DSQ
141 160 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 28.91 DSQ DSQ
142 184 Janssens Brikke H SNV U16 DSQ 31.88 DSQ
143 82 Caremans Jana D ZON U21 28.13 DNS DNS
144 96 Spoelders Noa D ASP U16 DNS DNS DNS
144 27 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS