Uitslag: Terugronde We Ski! seizoen 2021-2022 08/05/2022

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 164 Stander Louis H WSK U21 14.98 16.56 31.54
2 160 De Nutte Matthias H WSK SEN 15.29 17.26 32.55
3 151 De Brauwer Niels H WSK U21 15.28 17.49 32.77
4 163 Depondt Bram H WSK U21 15.86 16.97 32.83
5 156 Cousyns Zidane H ZON SEN 15.77 17.80 33.57
6 152 Cloostermans Gianni H ASP SEN 15.82 17.81 33.63
6 154 Van Eeckhoven Alexander H WSK U21 16.01 17.62 33.63
8 155 Van Brempt Robbe H ZON U16 16.13 17.77 33.90
8 124 Bos Sanne D ZON SEN 15.97 17.93 33.90
10 166 Cruysberghs Mauro H WSK U16 16.17 17.80 33.97
11 168 Detavernier Louie H WSK U16 16.12 17.90 34.02
12 161 Verwijlen Bram H SNV U14 16.54 17.68 34.22
13 118 Elskens Jana D YET SEN 16.26 18.11 34.37
14 170 Van Bever Matthias H ICE U14 16.29 18.16 34.45
15 157 Bastien Leon H ZON U16 16.56 17.94 34.50
16 167 Gurny Brent H ZON U21 16.51 18.15 34.66
17 138 Appels Anse D RTWB U14 16.80 17.93 34.73
18 171 Denys Jeff H ZON U21 16.49 18.26 34.75
19 114 Vandesande Britt D SST U21 16.53 18.34 34.87
20 173 Bries Tibo H ASP U14 16.86 18.15 35.01
21 98 Van Houtte Xander H WSK U12 18.09 17.15 35.24
22 117 Smout Charlotte D ZON U14 16.86 18.54 35.40
23 169 Bellens Siebe H ZON U14 17.14 18.33 35.47
24 121 Geerinck Emma D ZON U16 16.62 18.93 35.55
25 93 Mertens Hayden H WSK U12 19.04 16.52 35.56
26 75 Van De Maele Riet D ICE U12 18.49 17.17 35.66
27 172 De Kinder Lars H WSK U16 17.08 18.64 35.72
28 77 Verwijlen Guusje D SNV U12 18.37 17.38 35.75
29 73 Berx Leanne D SNV U12 18.41 17.35 35.76
30 158 Dillen Mathias H ZON U21 16.38 19.44 35.82
31 116 Van Orten Juul D SNV U14 17.31 18.79 36.10
32 113 Van Brempt Femke D ZON U14 17.13 19.00 36.13
33 178 Peeters Charlie H ZON U21 16.93 19.24 36.17
34 174 Mathijs Frederick H YET SEN 17.10 19.19 36.29
35 175 Baiverlin Ferre H SNV U14 17.45 19.00 36.45
36 123 Fosté Sam D WSK U14 17.43 19.05 36.48
37 122 Moris Cécile D ZON U16 17.44 19.12 36.56
38 115 Cruysberghs Ella D WSK U14 17.28 19.36 36.64
39 112 Van Stevens Nele D ZON MAS 17.05 19.71 36.76
40 95 Obbers Warre H WSK U12 19.30 17.50 36.80
41 91 Chantraine Daniel H VAL U12 19.22 17.59 36.81
42 76 Van Heghe Hope D RTWB U12 18.97 17.96 36.93
43 74 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 19.27 17.77 37.04
44 97 Marien Maxime H RTWB U12 19.38 17.69 37.07
45 57 Tilleuil Loïc H WSK U10 18.96 18.13 37.09
46 111 Boon Jana D ZON SEN 17.53 19.59 37.12
47 190 Meulders Jules Moritz H WSK U16 17.69 19.61 37.30
48 120 De Decker Jill D WSK U21 17.38 20.12 37.50
49 94 De Kinder Per H WSK U12 19.73 17.97 37.70
50 80 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 19.47 18.32 37.79
51 127 Van Looveren Lis D WSK U16 17.88 20.23 38.11
52 96 Baetens Stan H ASP U12 19.32 18.85 38.17
53 119 Poels Karen D ASP MAS 17.99 20.29 38.28
54 81 De Meulenaere Olivia D ICE U12 19.93 18.44 38.37
55 192 Hermans Paul H SNV MAS 18.01 20.39 38.40
56 179 De Meulenaere Joseph H ICE U14 18.44 20.60 39.04
57 52 van Holt Vic H ZON U10 19.87 19.45 39.32
58 78 Van Damme Elise D WSK U12 20.98 18.37 39.35
59 99 Van Loon Xander H WSK U12 20.59 18.90 39.49
60 131 Baert Olivia D WSK U16 18.56 21.00 39.56
61 185 Vernelen Jules H WSK U14 18.74 21.10 39.84
62 62 Jannis Thibaut H ZON U10 20.50 19.44 39.94
63 142 Van De Maele Rozemie D ICE U14 19.12 20.85 39.97
64 59 Crommentuijn Noah H RTWB U10 20.32 19.66 39.98
65 31 Bosmans Maureen D WSK U10 21.21 19.00 40.21
66 71 Mortier Marthe D ZON U12 20.81 19.60 40.41
67 35 Van den Berghe Margaux D WSK U10 22.15 18.44 40.59
68 139 Obbers Marie D WSK U16 18.92 21.70 40.62
69 183 Mortier Peter H ZON MAS 19.16 21.59 40.75
70 55 Van Dijck Sem H ZON U10 20.84 19.95 40.79
71 125 Hermans Ines D SNV U16 19.39 21.42 40.81
72 176 Roels Jack H WSK U21 23.33 17.59 40.92
73 130 Peeters Olivia D ZON U21 19.27 21.88 41.15
74 140 Retera Ive D SNV U21 19.64 21.93 41.57
75 189 Van Loon Gilles H WSK MAS 20.12 22.31 42.43
76 54 Vanoverschelde Jens H ICE U10 21.71 20.89 42.60
77 159 De Bie Louis H ZON U21 16.68 25.98 42.66
78 38 Van De Maele Willemien D ICE U10 22.28 20.60 42.88
79 188 Vervaecke Alain H ZON MAS 20.21 23.00 43.21
80 133 De Ridder Godelieve D ZON MAS 20.45 22.93 43.38
81 134 Versaen Amy Lin D ZON U14 20.77 22.69 43.46
82 137 Campforts Kirien D WSK SEN 20.27 23.24 43.51
83 32 Wolput Mette D ZON U10 22.99 21.08 44.07
84 56 Depondt Bas H WSK U10 23.19 21.01 44.20
85 162 Denys Jules H ZON U21 26.93 17.86 44.79
86 135 Van Pamel Ine D ZON SEN 20.95 23.87 44.82
87 64 Bosmans Lucas H WSK U10 23.19 21.82 45.01
88 187 Peeters Ronny H ZON MAS 21.22 23.89 45.11
89 191 Van Lindt Nils H WSK U14 21.28 24.95 46.23
90 51 Jannis Pieter H ZON U10 23.27 23.22 46.49
91 42 Verniers Marie-Sophie D ZON U10 23.52 23.17 46.69
92 180 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 19.04 27.71 46.75
93 33 Vanoverschelde Lotta D ICE U10 25.17 24.32 49.49
94 129 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 18.32 31.27 49.59
95 82 Bijloos Lilou D ZON U12 29.07 20.69 49.76
96 177 Moons Arsen H ZON U16 16.20 36.16 52.36
97 41 Wolput Emme D ZON U10 24.27 28.36 52.63
98 181 Duerinckx Xander H SNV U14 17.48 35.74 53.22
99 40 van Holt Aza D ZON U10 28.40 27.67 56.07
100 53 Jannis Arthur H ZON U10 30.36 27.77 58.13
101 39 Peeters Fleur D WSK U10 30.07 28.81 58.88
102 37 Lebegge Sieglyn D ICE U10 34.75 25.65 1:00.40
103 36 Van Loon Anouk D WSK U10 31.50 30.63 1:02.13
104 58 Van Wallendael Ferre H WSK U10 32.43 30.16 1:02.59
105 165 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 16.62 DNF DNF
106 100 Baert Julian H WSK U12 DNF DNF DNF
107 60 Calle Thor H SNV U10 19.58 DNF DNF
108 136 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS DNF DNF DNF
108 186 Oerlemans Dries H ZON U21 DSQ DSQ DSQ
110 193 De Schrijver Cody H SNV U16 DSQ 26.41 DSQ
111 141 weemaels hasse veroniek D SST U21 DSQ DSQ DSQ
112 72 Proost Leyla D SNV U12 DSQ 18.10 DSQ
113 101 Bastien James H ZON U12 DSQ 17.16 DSQ
114 92 Vanhove Kai H WSK U12 DSQ 28.88 DSQ
115 126 Gurny Kato D ZON U14 17.84 DSQ DSQ
116 128 Paesen Lena D SNV U14 18.02 DSQ DSQ
117 153 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 15.10 DSQ DSQ
118 79 Vereecke Ruby D WSK U12 DNS DNS DNS
118 182 Schaillée Wout H YET U21 DNS DNS DNS
118 184 Dejonckheere Gilles H ICE U16 DNS DNS DNS
121 63 Akkermans Arne H ZON U10 25.64 DNS DNS
122 34 Akkermans Hannah D ZON U10 33.06 DNS DNS
123 61 Servais Elliott H WSK U10 DNS DNS DNS
123 132 Wuyts Hilde D ZON MAS DNS DNS DNS