Uitslag: Terugronde WeSki! 2018-2019 05/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 187 Alaerts Kai H SNSP SEN 15.44 14.84 30.28
2 142 Alaerts Xan H SNSP SEN 15.99 15.41 31.40
3 147 Greefs Sam H SNV SEN 16.53 15.47 32.00
4 141 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.50 15.58 32.08
5 149 Van Daele Lennart H SNV U21 16.74 15.74 32.48
6 150 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.71 15.90 32.61
7 146 Legrand Jordy H ZON U21 16.74 16.07 32.81
8 145 Cloostermans Gianni H ASP U21 17.21 16.17 33.38
9 153 Patteet Giovanni H ZON U21 17.23 16.29 33.52
10 154 De Nutte Matthias H WSK U21 17.38 16.26 33.64
11 151 Dom Robbe H ZON U21 17.67 16.30 33.97
12 159 Peeters Herbert H YET MAS 17.43 16.57 34.00
13 152 Cousyns Zidane H ZON U21 17.79 16.46 34.25
14 162 Joosens Brent H WSK U21 17.68 16.63 34.31
15 161 Brandt Djacomo H ZON U16 17.64 16.82 34.46
16 163 Van Orten Stef H SNV U14 17.89 16.67 34.56
17 115 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 17.69 16.95 34.64
18 111 De Deckere Saartje D ASP U21 18.00 16.68 34.68
19 112 Kerkhofs Nore D SNV U16 17.92 16.77 34.69
20 144 Depondt Bram H ICE U16 17.95 16.99 34.94
20 180 Heremans Paul H ZON SEN 17.85 17.09 34.94
22 107 Vandesande Britt D SST U21 17.99 17.08 35.07
23 75 Van Brempt Robbe H ZON U12 17.63 17.47 35.10
23 87 Moons Arsen H ASP U12 17.62 17.48 35.10
25 143 Vervloet Mattiece H ZON U16 18.04 17.07 35.11
26 101 Van Puyvelde Naya D SNV U14 18.03 17.12 35.15
27 59 Geerinck Emma D ZON U12 17.72 17.69 35.41
28 105 Bourbon Fien D SNV U16 18.36 17.07 35.43
29 160 Bollen Max H SNV U14 18.13 17.31 35.44
30 158 Appels Seppe H SNV U14 18.22 17.24 35.46
31 78 Appels Siebe H SNV U12 18.10 17.38 35.48
32 155 Werckx Jarne H SNV U16 18.25 17.24 35.49
33 157 Kuylen Nando H CAS U16 18.27 17.24 35.51
34 156 Van Stevens Dries H ZON MAS 18.33 17.28 35.61
35 79 Scheepens Jeffrey H SNV U12 17.93 17.76 35.69
36 176 Stander Louis H WSK U14 18.52 17.32 35.84
37 108 Boumans Mayté D SNV U16 18.67 17.18 35.85
38 167 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 18.73 17.36 36.09
39 61 Appels Anse D SNV U12 18.02 18.11 36.13
40 173 Vlaeymans Robin H ZON U21 18.84 17.40 36.24
40 164 Aerts Vico H WSK U14 18.72 17.52 36.24
42 81 Jamin Lukas H SNV U12 18.16 18.14 36.30
43 168 Dillen Mathias H ZON U16 18.86 17.66 36.52
44 113 Van Damme Margot D WSK U21 18.75 17.86 36.61
45 77 Verwijlen Bram H SNV U12 18.56 18.15 36.71
46 60 Van Gheluwe Torah D ICE U12 18.37 18.46 36.83
47 89 Bellens Siebe H ZON U12 18.85 18.02 36.87
48 198 Roels Jack H WSK U16 19.01 17.92 36.93
49 172 Denys Jules H ZON U16 19.37 17.65 37.02
50 54 Bauwens Axelle D SST U12 18.49 18.58 37.07
51 121 De Decker Jill D WSK U14 19.20 17.93 37.13
52 114 Lambert Maureen D VAL U16 19.17 18.00 37.17
53 103 Vandaele Julie D SNV U14 19.04 18.18 37.22
54 25 Scheepens Philippe H SNV U10 18.50 18.75 37.25
55 175 De Bevere Arthur H WSK U16 19.31 18.07 37.38
56 2 Dols Seth D SNV U10 18.69 18.72 37.41
57 58 Moris Cécile D ZON U12 18.99 18.44 37.43
58 56 Smout Charlotte D ZON U12 18.95 18.54 37.49
59 73 Vansteenkiste Juul H ICE U12 18.53 19.00 37.53
60 85 Wouters Ruben H SNV U12 19.01 18.60 37.61
61 109 Spoelders Noa D ASP U16 19.23 18.42 37.65
62 170 Commerman Rik H ZON U14 20.00 17.69 37.69
63 26 Fosté Cas H WSK U10 18.88 18.85 37.73
64 90 Bries Tibo H YET U12 19.45 18.42 37.87
65 120 Van Den Brande Linde D WSK U16 19.33 18.64 37.97
66 72 Duerinckx Xander H SNV U12 19.15 19.01 38.16
67 194 Celis Ruben H WSK U16 20.19 18.18 38.37
68 65 Van Looveren Lis D WSK U12 19.36 19.26 38.62
69 174 De Bie Louis H ZON U16 19.60 19.05 38.65
70 30 Marien Maxime H SNV U10 19.27 19.44 38.71
71 62 Gurny Kato D ZON U12 19.34 19.42 38.76
72 116 Mannekens Sarah D WSK U21 20.14 18.68 38.82
73 51 Van Brempt Femke D ZON U12 19.37 19.61 38.98
74 125 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 20.25 18.74 38.99
75 37 Van den Bogaert Robin H ICE U10 19.32 19.77 39.09
76 88 Tollens Alexander H CAS U12 20.85 18.26 39.11
77 118 Caron Emily D ZON SEN 20.18 19.09 39.27
78 86 Cruysberghs Mauro H WSK U12 19.88 19.65 39.53
79 84 Broos Olivier H WSK U12 20.16 19.38 39.54
80 178 Vanfleteren Leon H ICE U14 19.99 19.56 39.55
81 122 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 20.63 18.96 39.59
82 123 Caron Amber D ZON U21 20.49 19.11 39.60
83 117 Wauters Nyah D ZON U14 20.47 19.15 39.62
84 106 Finotto Lise D WSK SEN 20.40 19.57 39.97
85 181 Gurny Brent H ZON U14 21.01 18.98 39.99
86 177 Dejonckheere Gilles H ICE U14 19.68 20.33 40.01
87 179 Decloedt Alain H ZON MAS 20.42 19.68 40.10
88 10 Cruysberghs Ella D WSK U10 19.78 20.34 40.12
89 18 Van De Maele Rozemie D ICE U10 20.15 19.98 40.13
90 63 Van Orten Juul D SNV U12 20.46 19.85 40.31
91 71 Theys Jack H SNV U12 20.19 20.27 40.46
92 190 Boudt Niels H SST U14 20.82 19.65 40.47
93 182 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 20.75 19.81 40.56
94 8 Van Heghe Hope D SNV U10 20.61 20.27 40.88
95 124 De Groof Caroline D WSK U21 21.52 19.51 41.03
96 193 Op de Beeck Mats H ZON U16 21.74 19.30 41.04
97 192 Restiau Tim H WSK U21 19.86 21.19 41.05
98 134 Knockaert Tosca D ICE SEN 21.55 19.69 41.24
99 185 De Wachter Senne H YET U14 20.91 20.35 41.26
100 91 Vingerhoets Alexander H WSK U12 21.52 19.82 41.34
101 128 De Groof Julie D WSK U21 21.36 20.03 41.39
102 74 Detavernier Louie H WSK U12 20.72 20.90 41.62
103 28 Bastien James H ZON U10 20.83 20.86 41.69
104 23 Van Houtte Xander H WSK U10 21.11 20.69 41.80
105 137 Van Boven Julie D SNV SEN 22.34 19.47 41.81
106 31 De Keyzer Sikolé H SNV U10 20.12 21.77 41.89
107 13 Verwijlen Guusje D SNV U10 21.18 20.82 42.00
108 9 De Meulenaere Olivia D ICE U10 21.25 20.78 42.03
109 133 Schelfhout Kiara D WSK U21 21.76 20.38 42.14
110 12 Dols Lou D SNV U10 21.04 21.14 42.18
111 127 Van Looveren Flo D WSK U14 22.15 20.54 42.69
112 104 Tempelaars Astrid D SST U21 18.89 24.16 43.05
113 126 Mallaerts Wendy D ASP MAS 22.41 20.72 43.13
114 183 Peeters Charlie H ZON U14 21.88 21.31 43.19
114 64 Dierickx Sophie D WSK U12 22.07 21.12 43.19
116 129 Dejonckheere Britt D ICE U16 22.79 20.84 43.63
117 196 Van Hees Junot H WSK U14 22.82 20.86 43.68
118 131 Dietz Hanya D ZON MAS 23.13 21.13 44.26
119 184 Peeters Ronny H ZON MAS 23.49 20.91 44.40
120 52 Versaen Amy Lin D ZON U12 22.26 22.30 44.56
121 1 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 22.30 22.34 44.64
122 39 Vernelen Jules H WSK U10 22.52 22.90 45.42
123 15 Van Damme Elise D WSK U10 22.93 22.54 45.47
124 53 Fosté Sam D WSK U12 23.17 22.75 45.92
125 14 Proost Leyla D SNV U10 23.36 22.68 46.04
126 191 Van hoof Basil H WSK U14 25.03 21.46 46.49
127 130 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 23.92 22.61 46.53
128 76 De Kinder Lars H WSK U12 23.53 23.20 46.73
129 138 De Bondt Manou D WSK U14 24.22 22.71 46.93
130 83 De Meulenaere Joseph H ICE U12 25.03 22.05 47.08
131 80 De Raedt Maxim H CAS U12 23.83 23.92 47.75
132 27 Obbers Warre H WSK U10 23.98 23.89 47.87
133 35 Mertens Hayden H WSK U10 24.14 23.97 48.11
134 16 Wilberts Giulia D WSK U10 24.07 24.08 48.15
135 132 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 25.26 23.34 48.60
136 17 Vandekeere Ella D YET U10 24.18 24.50 48.68
137 189 Schaillée Wout H YET U14 25.48 23.24 48.72
138 34 Tollens Sebastian H CAS U10 24.99 24.25 49.24
139 6 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 24.51 24.89 49.40
140 135 Campforts Kirien D WSK SEN 25.77 24.23 50.00
141 7 Dierickx Fleur D WSK U10 25.63 24.86 50.49
142 200 Kindts Thijs H WSK U14 31.80 20.26 52.06
143 199 Oberlander Spencer H YET U14 27.85 25.98 53.83
144 21 Van Loon Xander H WSK U10 26.66 27.52 54.18
145 41 Van den Bogaert Lars H ICE U10 34.00 20.66 54.66
146 4 Bourguignon Naomi D YET U10 28.30 26.54 54.84
147 38 Detavernier Onno H WSK U10 35.37 20.51 55.88
148 57 Bourguignon Joy D YET U12 29.28 26.72 56.00
149 36 Baiverlin Ferre H SNV U10 37.63 19.15 56.78
150 55 De Beys Elina D YET U12 28.90 28.64 57.54
151 32 Bosmans Lucas H WSK U10 28.76 29.27 58.03
152 82 Van Lindt Nils H YET U12 30.80 28.61 59.41
153 33 Van Gijsel Victor H WSK U10 29.89 DNF DNF
154 195 Loi Mauro H WSK U16 DNF 18.41 DNF
155 110 Elskens Jana D YET SEN DNF 17.23 DNF
156 188 Janssens Brikke H SNV U16 DSQ 17.72 DSQ
157 102 Praast Birthe D ASP U21 DSQ 18.40 DSQ
158 92 Bastien Leon H ZON U12 DSQ 17.99 DSQ
159 148 De Brauwer Niels H WSK U21 18.10 DSQ DSQ
160 22 De Kinder Per H WSK U10 DSQ 25.10 DSQ
161 40 Olyslagers Arthur H ICE U10 DSQ 22.22 DSQ
162 29 Wilberts Leo H WSK U10 27.27 DSQ DSQ
163 166 Mannekens Vincent H WSK U16 DSQ 18.01 DSQ
164 3 Van De Maele Riet D ICE U10 DSQ 21.20 DSQ
165 11 D'haemer Luca D ASP U10 DSQ 20.98 DSQ
166 5 Breuls Alona D ICE U10 DSQ 21.52 DSQ
167 136 Wuyts Hilde D ZON MAS DSQ 34.15 DSQ
168 119 Koninckx Micheline D WSK SEN DSQ 18.78 DSQ
169 24 Crommentuijn Noah H SNV U10 DNS DNS DNS
170 165 Thys Noah H ASP U21 37.42 DNS DNS
171 169 Mathijs Frederick H YET SEN DNS DNS DNS
171 186 Koninckx Philippe H WSK MAS DNS DNS DNS
171 171 Daems Fil H WSK U21 DNS DNS DNS
171 197 De Clercq Louis H WSK SEN DNS DNS DNS