Uitslag: Terugronde Yeti 2015-2016 01/05/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 53 Bastiaens Jorn H CAS SEN 10.92 11.47 22.39
2 55 Dutrieux Maxime H YET U21 11.04 11.83 22.87
3 61 Van Daele Lennart H SNV U16 11.04 12.02 23.06
4 54 Peeters Herbert H YET MAS 11.19 11.91 23.10
5 56 De Decker Yoeri H CAS U16 11.33 11.91 23.24
6 57 Cornelis Fred H YET MAS 11.29 11.98 23.27
7 58 De Cock Timothy H CAS SEN 11.06 12.22 23.28
8 59 Van Den Eynde Sam H ZON U21 11.39 12.00 23.39
9 60 Vandevelde Théo H CAS U21 11.55 11.91 23.46
10 66 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 11.09 12.63 23.72
11 65 Dom Robbe H CAS U16 11.73 12.07 23.80
12 64 Legrand Jordy H ZON U21 11.88 12.04 23.92
13 62 Boumans Santi H SNV U16 11.84 12.16 24.00
14 63 Craenen Niels H YET MAS 11.81 12.45 24.26
15 32 Mollin Axelle D CAS U16 11.85 12.72 24.57
16 67 Patteet Giovanni H ZON U21 12.00 12.71 24.71
17 68 Delaude Allan H CAS U21 11.92 12.84 24.76
18 70 De Brauwer Niels H ASP U14 12.04 12.83 24.87
19 69 Borremans Nicolas H AST U16 12.42 12.49 24.91
20 33 Elskens Jana D YET U21 12.41 12.78 25.19
21 71 Van Stevens Dries H ZON SEN 12.22 13.09 25.31
22 72 Mathijs Frederick H YET SEN 12.64 12.83 25.47
23 34 De Wael Chiara D CAS U21 12.49 13.06 25.55
24 35 Caremans Jana D ZON U14 12.58 13.07 25.65
25 36 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 12.51 13.17 25.68
26 15 Smet Christophe H CAS U12 13.11 12.98 26.09
27 73 Hanssens Tibo H CAS U16 12.84 13.27 26.11
28 37 Praast Birthe D ASP U14 12.82 13.33 26.15
29 74 Vandevelde Franklin H CAS U14 13.33 13.18 26.51
30 38 Schelfhaut Ilana D ZON U16 12.99 13.56 26.55
31 75 Bruers Quillan H ASP U14 13.16 13.43 26.59
32 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 13.27 13.37 26.64
33 40 Verstrepen Laura D CAS U21 13.57 13.09 26.66
34 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 13.30 13.50 26.80
35 39 Bourbon Fien D SNV U14 13.23 13.78 27.01
36 78 Thys Patrick H ZON MAS 13.06 13.96 27.02
37 76 Joosens Brent H ASP U16 13.31 13.74 27.05
38 77 Dirckx Roel H ZON U21 13.16 13.93 27.09
39 42 Boon Jana D ZON U21 13.03 14.52 27.55
40 79 Craenen Gerry H YET MAS 13.47 14.21 27.68
41 41 Boumans Mayté D SNV U14 13.64 14.14 27.78
42 16 Vervloet Mattiece H ZON U12 13.77 14.33 28.10
43 43 Van Den Bosch Louise D ZON U21 14.11 14.03 28.14
44 80 Maas Jentse H ZON U14 13.77 14.49 28.26
45 3 Vandaele Julie D SNV U10 14.27 14.26 28.53
46 4 Hermans Sam D ZON U12 15.01 13.84 28.85
47 81 Bosmans Vince H YET U21 14.62 14.61 29.23
48 82 De Vos Arthur H YET U16 14.35 15.03 29.38
49 5 Appels Anse D SNV U10 14.84 14.94 29.78
49 44 Frans Affi D YET U16 14.57 15.21 29.78
49 83 Bauwens Nicolas H SST U21 14.44 15.34 29.78
52 45 Smet Evelyn D ZON SEN 14.59 15.28 29.87
53 17 Appels Siebe H SNV U10 15.33 14.58 29.91
54 6 Van Hassel Maïté D SNV U12 15.31 14.79 30.10
55 19 Maes Keano H ZON U12 15.06 15.06 30.12
56 18 Appels Seppe H SNV U12 15.77 14.95 30.72
57 84 Van De Ven Thomas H ZON U16 14.78 16.02 30.80
58 7 Vandeweyer Lisa D SNV U12 15.87 14.94 30.81
59 20 Jamin Lukas H SNV U10 16.16 15.01 31.17
60 21 Dillen Mathias H ZON U12 16.04 15.39 31.43
61 22 Van Oort Max H ASP U10 16.37 15.58 31.95
62 85 Van Dyck Johan H ZON MAS 15.78 16.25 32.03
63 86 Hernou Jelle H YET U14 15.18 17.28 32.46
64 23 Bries Tibo H YET U10 16.08 16.45 32.53
65 87 Thielens Johan H YET MAS 15.94 17.04 32.98
66 8 Malfet Lara D ZON U12 17.41 16.34 33.75
67 24 Bellens Siebe H ZON U10 17.22 16.74 33.96
68 46 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 17.18 17.12 34.30
69 47 Martens Sophie D ZON U16 17.27 17.42 34.69
70 9 Mannès Clémentine D SNV U12 19.08 15.68 34.76
71 48 Mallaerts Wendy D AST MAS 17.84 17.92 35.76
72 25 Mannès Robin H SNV U10 20.14 17.54 37.68
73 26 Van Brempt Robbe H ZON U10 19.93 18.39 38.32
74 49 Goos Femke D ASP U16 20.01 19.72 39.73
75 10 Smout Charlotte D ZON U10 22.32 18.97 41.29
76 27 Cornelis Eli H YET U12 24.02 22.18 46.20
77 28 Maertens Arvo H YET U10 23.12 23.37 46.49
78 50 Goos Silke D ASP U16 24.34 24.73 49.07
79 11 Moris Cécile D ZON U10 36.76 26.49 1:03.25
80 92 Heremans Paul H ZON U21 12.42 DNF DNF
81 89 Malfet Dimitri H ZON MAS 15.54 DNF DNF
82 52 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 DNF DNF DNF
82 51 Vermeire Lisa D CAS U14 DSQ DSQ DSQ
84 90 Lammens Steven H SST MAS 13.38 DSQ DSQ
85 91 Koerber Seth H ZON U16 DSQ DSQ DSQ
86 13 De Vos Manon D YET U10 23.57 DSQ DSQ
87 29 Huyghe Frederic H YET U10 DSQ DSQ DSQ
88 12 Huyghe Elisatbeth D YET U10 24.41 DSQ DSQ
89 31 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 DSQ DSQ DSQ
89 30 Kuylen Nando H CAS U12 DSQ DSQ DSQ
89 14 Musiek Emma D SNV U12 DNS DNS DNS
89 88 Devaddere Jasper H YET SEN DNS DNS DNS