Uitslag: Terugronde Yeti 2016-2017 30/04/2017 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 10 Appels Anse D SNV U10 12.75 13.04 25.79
2 15 Bauwens Axelle D SST U10 14.60 14.92 29.52
3 13 Smout Charlotte D ZON U10 16.17 17.07 33.24
16 Moris Cécile D ZON U10 19.14 DSQ DSQ
11 De Vos Manon D YET U10 20.06 DSQ DSQ
14 Van Brempt Femke D ZON U10 DSQ 20.04 DSQ
12 Gurny Kato D ZON U10 18.60 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 25 Mannès Robin H SNV U10 13.27 13.31 26.58
2 27 Van Brempt Robbe H ZON U10 13.54 13.64 27.18
3 19 Bellens Siebe H ZON U10 13.53 13.73 27.26
4 20 Bries Tibo H YET U10 13.71 13.61 27.32
5 26 Scheepens Jeffrey H SNV U10 13.91 14.72 28.63
6 22 Appels Siebe H SNV U10 14.65 14.61 29.26
7 21 De Wachter Wannes H YET U10 16.77 17.50 34.27
18 Scheepens Philippe H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
17 Bogaerts Lars H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
24 Bogaerts Robbe H ZON U10 DSQ 20.37 DSQ
23 Bastien Leon H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 34 Van Puyvelde Naya D SNV U12 11.16 11.61 22.77
2 30 Vandaele Julie D SNV U12 12.75 12.69 25.44
3 33 Mannès Clémentine D SNV U12 13.01 13.28 26.29
4 31 Hermans Sam D ZON U12 13.67 14.56 28.23
5 32 Malfet Lara D ZON U12 15.24 15.21 30.45
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 42 Smet Christophe H CAS U12 11.35 12.05 23.40
2 39 Maas Jorrit H CAS U12 12.09 12.56 24.65
3 38 Bollen Max H SNV U12 12.41 13.32 25.73
4 35 De Wachter Senne H YET U12 13.28 13.81 27.09
5 43 Stander Louis H BST U12 13.82 14.08 27.90
6 37 Appels Seppe H SNV U12 14.08 14.38 28.46
7 40 Oberlander Spencer H YET U12 19.49 20.03 39.52
8 36 Schaillée Bavo H YET U12 23.14 23.88 47.02
9 41 Schaillée Wout H YET U12 28.37 19.44 47.81
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Kerkhofs Nore D SNV U14 11.51 12.80 24.31
2 54 Van Eeckhoven Julie D BST U14 11.73 12.94 24.67
3 70 Van Hassel Maïté D SNV U14 12.26 12.98 25.24
4 60 Boumans Mayté D SNV U14 12.54 12.87 25.41
5 51 Spoelders Noa D ASP U14 12.79 13.32 26.11
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 96 Vervloet Mattiece H ZON U14 11.47 13.02 24.49
2 80 Kuylen Nando H CAS U14 11.95 12.55 24.50
3 107 Dillen Mathias H ZON U14 14.40 16.40 30.80
4 109 De Braekeleer Toon H YET U14 15.06 31.45 46.51
5 90 Vandevelde Franklin H CAS U14 11.47 40.59 52.06
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 62 Roggeman Sara D AST U16 11.08 11.60 22.68
2 59 Caremans Jana D CAS U16 11.71 12.24 23.95
3 56 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 11.35 12.81 24.16
4 55 Van Nuffelen Jill D ZON U16 12.08 13.19 25.27
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 99 Cannaerts Arthur H ZON U16 10.97 12.02 22.99
2 97 Maas Jentse H CAS U16 11.66 12.58 24.24
3 110 De Vos Arthur H YET U16 11.94 12.70 24.64
4 100 Van De Ven Thomas H CAS U16 11.91 13.37 25.28
5 108 Hernou Jelle H YET U16 13.06 13.12 26.18
98 Koerber Seth H ZON U16 11.56 DSQ DSQ
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 57 De Wael Chiara D CAS U21 11.62 12.74 24.36
2 52 Boon Jana D ZON U21 12.21 12.77 24.98
3 50 Boon Kato D ZON U21 13.18 14.21 27.39
4 65 Martens Sophie D ZON U21 14.20 15.52 29.72
58 Schelfhaut Ilana D ZON U21 12.23 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 85 Van Den Eynde Sam H ZON U21 10.05 10.78 20.83
2 92 Legrand Jordy H ZON U21 10.36 11.58 21.94
3 93 Patteet Giovanni H ZON U21 10.70 11.37 22.07
4 83 Dom Robbe H CAS U21 10.79 11.60 22.39
5 103 Borremans Nicolas H AST U21 10.97 11.75 22.72
6 86 Heremans Paul H ZON U21 11.31 12.28 23.59
7 101 Vlaeymans Kevin H ZON U21 12.63 13.24 25.87
8 87 Bauwens Nicolas H SST U21 13.00 13.54 26.54
9 88 Mertens Mats H ZON U21 10.59 25.06 35.65
104 Bosmans Vince H YET U21 DSQ 12.41 DSQ
81 Boumans Santi H SNV U21 DNS DNS DNS
82 Vandevelde Théo H CAS U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 63 Elskens Jana D YET SEN 10.88 11.92 22.80
2 66 Smet Jolien D ZON SEN 12.32 13.35 25.67
3 53 Smet Evelyn D ZON SEN 14.04 15.14 29.18
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Dutrieux Maxime H YET SEN 10.08 11.25 21.33
2 95 Mathijs Frederick H YET SEN 11.08 11.69 22.77
3 89 Yernault Quentin H BESKI SEN 11.63 12.30 23.93
4 84 Van Stevens Dries H ZON SEN 11.41 12.75 24.16
91 Greefs Sam H SNV SEN DNF DNF DNF
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 61 Van Stevens Nele D ZON MAS 11.89 12.57 24.46
2 68 Janssens Ann D ZON MAS 15.46 16.04 31.50
3 67 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 16.24 17.23 33.47
4 69 Wuyts Hilde D ZON MAS 16.51 18.18 34.69
5 71 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 20.55 22.06 42.61
72 Dietz Hanya D ZON MAS DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 111 Craenen Niels H YET MAS 11.05 11.83 22.88
2 102 Lammens Steven H SST MAS 12.74 13.56 26.30
3 106 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 14.66 15.77 30.43
4 112 Bogaerts Kim H ZON MAS 13.86 16.70 30.56
105 Malfet Dimitri H ZON MAS DSQ DSQ DSQ