Uitslag: Terugronde Yeti 2018-2019 01/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 81 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 10.61 10.36 20.97
2 80 Dutrieux Maxime H YET SEN 10.47 10.51 20.98
3 77 Van Daele Lennart H SNV U21 10.82 10.83 21.65
4 73 Legrand Jordy H ZON U21 11.12 11.00 22.12
4 84 Greefs Sam H SNV SEN 11.13 10.99 22.12
6 102 Craenen Niels H YET MAS 11.43 11.22 22.65
7 60 Elskens Jana D YET SEN 11.59 11.34 22.93
8 70 Vervloet Mattiece H ZON U16 11.54 11.40 22.94
9 75 Brandt Djacomo H ZON U16 11.60 11.38 22.98
10 74 Patteet Giovanni H ZON U21 11.86 11.18 23.04
11 83 De Brauwer Niels H WSK U21 11.71 11.50 23.21
12 59 Kerkhofs Nore D SNV U16 11.92 11.60 23.52
13 100 De Vos Arthur H YET U21 12.13 11.68 23.81
14 94 Bosmans Vince H YET U21 12.09 11.89 23.98
15 72 Van Orten Stef H SNV U14 12.04 11.97 24.01
16 78 Van Stevens Dries H ZON MAS 12.01 12.01 24.02
17 82 Aerts Vico H WSK U14 12.25 12.08 24.33
18 56 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 12.35 11.99 24.34
19 40 Bellens Siebe H ZON U12 12.46 12.13 24.59
20 41 Bries Tibo H YET U12 12.58 12.05 24.63
21 47 Jamin Lukas H SNV U12 12.04 12.68 24.72
22 71 Bollen Max H SNV U14 12.79 12.01 24.80
23 46 Van Brempt Robbe H ZON U12 12.31 12.66 24.97
24 51 Van Hassel Maïté D SNV U16 12.70 12.30 25.00
25 50 Boumans Mayté D SNV U16 12.57 12.44 25.01
26 93 Stander Louis H WSK U14 13.02 12.16 25.18
26 39 Geerinck Emma D ZON U12 12.64 12.54 25.18
28 43 Scheepens Jeffrey H SNV U12 12.76 12.53 25.29
29 38 Moris Cécile D ZON U12 12.64 12.74 25.38
30 91 Denys Jules H ZON U16 12.87 12.53 25.40
31 31 Baiverlin Ferre H SNV U10 12.83 12.73 25.56
32 90 Maas Jorrit H CAS U14 12.95 12.62 25.57
33 44 Bastien Leon H ZON U12 12.94 12.80 25.74
34 87 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 13.23 12.54 25.77
35 79 Mannekens Vincent H WSK U16 13.15 12.90 26.05
36 55 Praast Birthe D ASP U21 13.41 13.00 26.41
37 37 Smout Charlotte D ZON U12 13.39 13.37 26.76
38 88 Dillen Mathias H ZON U16 13.80 13.50 27.30
39 52 De Decker Jill D WSK U14 14.40 13.17 27.57
40 33 De Vos Manon D YET U12 14.08 14.24 28.32
41 57 Vande Gucht Xena D YET U16 15.19 14.16 29.35
42 35 Van Orten Juul D SNV U12 15.23 14.22 29.45
43 23 Van Heghe Hope D SNV U10 14.65 14.97 29.62
44 58 Wauters Nyah D ZON U14 15.27 14.47 29.74
45 29 Scheepens Philippe H SNV U10 16.32 14.41 30.73
46 32 Van Brempt Femke D ZON U12 15.98 14.85 30.83
47 98 Schaillée Wout H YET U14 16.42 15.26 31.68
48 30 Bastien James H ZON U10 16.52 15.62 32.14
49 61 Caron Emily D ZON SEN 16.74 15.83 32.57
50 53 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 16.57 16.02 32.59
51 54 Mallaerts Wendy D ASP MAS 16.82 15.85 32.67
52 95 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 16.72 16.27 32.99
53 20 Dols Lou D SNV U10 17.06 15.99 33.05
54 27 Cruysberghs Ella D WSK U10 17.06 16.06 33.12
55 97 Oberlander Spencer H YET U14 19.65 19.36 39.01
56 24 Bourguignon Naomi D YET U10 22.48 20.30 42.78
57 34 Bourguignon Joy D YET U12 21.72 21.33 43.05
58 36 De Beys Elina D YET U12 23.34 22.31 45.65
59 21 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 DSQ 17.84 DSQ
60 22 Van Rossem Jenneke D YET U10 30.47 DSQ DSQ
61 96 De Wachter Senne H YET U14 DSQ 12.46 DSQ
62 25 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 18.96 DSQ DSQ
63 28 Vandekeere Ella D YET U10 DSQ DSQ DSQ
64 42 Van Lindt Nils H YET U12 23.00 DSQ DSQ
65 45 Broos Olivier H WSK U12 DSQ 16.37 DSQ
66 26 Dols Seth D SNV U10 DSQ 15.93 DSQ
67 92 De Bie Louis H ZON U16 15.21 DSQ DSQ
68 76 Kuylen Nando H CAS U16 DNS DNS DNS
69 101 Mathijs Frederick H YET SEN 11.81 DNS DNS
70 85 Koerber Seth H ZON U21 DNS DNS DNS
70 89 Wendelen Matthias H SNV U21 DNS DNS DNS
70 86 Schildermans Steve H SNV SEN DNS DNS DNS
70 99 Celis Ruben H WSK U16 DNS DNS DNS