Uitslag: Terugronde Zondal 2015-2016 30/04/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 50 Van Stevens Dries H ZON SEN 09.04 09.33 18.37
2 49 Van Den Eynde Sam H ZON U21 09.26 09.12 18.38
3 52 Legrand Jordy H ZON U21 09.05 09.53 18.58
4 51 Mertens Mats H ZON U21 09.58 09.24 18.82
5 53 Patteet Giovanni H ZON U21 09.74 09.41 19.15
6 54 Heremans Paul H ZON U21 09.77 09.47 19.24
7 55 Van Daele Lennart H SNV U16 09.74 09.67 19.41
8 1 Van Puyvelde Naya D SNV U12 09.91 09.89 19.80
9 2 Kerkhofs Nore D SNV U12 10.07 09.81 19.88
9 11 Vervloet Mattiece H ZON U12 10.04 09.84 19.88
11 57 Boumans Santi H SNV U16 10.02 09.95 19.97
12 22 Van Stevens Nele D ZON SEN 10.12 09.87 19.99
13 56 Dom Robbe H CAS U16 10.17 09.97 20.14
14 23 Van Dijck Lauke D ZON U21 10.29 09.87 20.16
15 12 Kuylen Nando H CAS U12 10.35 09.96 20.31
16 59 Koerber Seth H ZON U16 10.34 10.04 20.38
17 13 Smet Christophe H CAS U12 10.31 10.13 20.44
18 58 Cannaerts Arthur H ZON U14 10.36 10.26 20.62
19 24 Boon Jana D ZON U21 10.36 10.29 20.65
20 25 Mollin Axelle D CAS U16 10.41 10.34 20.75
21 26 Schelfhaut Ilana D ZON U16 10.71 10.16 20.87
22 60 Dirckx Roel H ZON U21 10.45 10.58 21.03
23 27 Bos Sanne D ZON U21 10.49 10.56 21.05
24 61 Thys Patrick H ZON MAS 10.44 10.63 21.07
25 28 Caremans Jana D ZON U14 10.59 10.51 21.10
26 29 Van Den Bosch Louise D ZON U21 10.68 10.43 21.11
27 14 Brandt Djacomo H ZON U12 10.71 10.47 21.18
28 30 Praast Birthe D ASP U14 10.43 10.83 21.26
29 31 Bourbon Fien D SNV U14 10.57 10.73 21.30
30 62 Delanghe Matthias H ZON U21 10.52 11.06 21.58
31 32 De Wael Chiara D CAS U21 10.87 10.72 21.59
32 63 De Nutte Matthias H ASP U16 10.97 10.66 21.63
32 33 Van Eeckhoven Julie D ASP U14 10.76 10.87 21.63
34 3 Van Hassel Maïté D SNV U12 11.02 10.74 21.76
35 64 Bruers Quillan H ASP U14 10.83 11.02 21.85
36 65 Tinck Stefan H ZON MAS 10.94 10.96 21.90
37 66 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 10.86 11.09 21.95
38 34 Smet Evelyn D ZON SEN 11.01 11.02 22.03
38 15 Van Eeckhoven Alexander H ASP U12 11.00 11.03 22.03
40 67 Hanssens Tibo H CAS U16 10.93 11.11 22.04
41 16 Appels Seppe H SNV U12 11.03 11.11 22.14
42 68 De Brauwer Niels H ASP U14 11.56 10.73 22.29
43 69 Van De Ven Thomas H ZON U16 11.04 11.28 22.32
44 4 Appels Anse D SNV U10 11.21 11.12 22.33
45 70 Van Dyck Johan H ZON MAS 11.17 11.22 22.39
46 35 Boon Kato D ZON U16 11.18 11.23 22.41
46 71 Cools Xander H AST U14 11.07 11.34 22.41
48 72 Joosens Brent H ASP U16 11.25 11.19 22.44
49 36 Caron Amber D ZON U16 11.38 11.25 22.63
50 40 Matoshi Dora D ZON U16 11.58 11.09 22.67
51 37 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 11.28 11.41 22.69
52 38 De Deckere Stephanie D ZON SEN 11.46 11.24 22.70
53 39 Boumans Mayté D SNV U14 11.06 11.67 22.73
54 5 Vandeweyer Lisa D SNV U12 11.74 11.35 23.09
55 17 Appels Siebe H SNV U10 11.53 11.61 23.14
56 6 Vandaele Julie D SNV U10 12.13 11.09 23.22
57 7 Malfet Lara D ZON U12 12.02 11.56 23.58
58 18 Jamin Lukas H SNV U10 12.11 11.79 23.90
59 73 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 12.19 11.89 24.08
60 74 De Decker Yoeri H CAS U16 09.84 14.32 24.16
61 75 Decloedt Alain H ZON MAS 11.82 12.53 24.35
62 76 Matoshi Roni H ZON U14 12.39 12.07 24.46
63 19 Bellens Siebe H ZON U10 12.71 12.22 24.93
64 43 De Groof Caroline D ZON U14 13.00 12.07 25.07
65 41 Janssens Ann D ZON MAS 12.63 12.57 25.20
66 42 Van Den Brande Linde D ASP U14 12.74 12.62 25.36
67 77 Lammens Steven H SST MAS 12.18 13.29 25.47
68 20 Stander Louis H ASP U12 13.01 12.55 25.56
69 44 Thijs Yuna D ZON U16 13.00 12.73 25.73
70 78 Malfet Dimitri H ZON MAS 13.01 12.76 25.77
71 45 Martens Sophie D ZON U16 13.04 13.39 26.43
72 79 Brion Maxime H ASP U14 13.84 13.13 26.97
73 46 Mallaerts Wendy D AST MAS 13.29 13.75 27.04
74 47 Lamps Bie D SST MAS 13.57 14.02 27.59
75 8 Moris Cécile D ZON U10 13.94 13.67 27.61
76 21 Vandeweyer Matisse H SNV U10 14.53 13.75 28.28
77 48 Van Nuffelen Jill D ZON U16 10.71 25.92 36.63
78 80 Bastiaens Jorn H CAS SEN 09.22 DNF DNF
79 9 Hermans Sam D ZON U12 DSQ DSQ DSQ
79 10 De Decker Jill D ASP U12 DSQ DSQ DSQ
79 83 Spiessens Alex H ASP U14 DNS DNS DNS
79 81 Tillemans Hendrik H SNV U16 DNS DNS DNS
79 82 Delaude Allan H CAS U21 DNS DNS DNS