Uitslag: Terugronde Zondal 2016-2017 13/05/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 84 Van Den Eynde Sam H ZON U21 09.97 09.57 19.54
2 78 Legrand Jordy H ZON U21 10.09 10.24 20.33
3 83 Van Stevens Dries H ZON SEN 10.40 10.05 20.45
4 73 Mertens Mats H ZON U21 10.35 10.24 20.59
5 81 Heremans Paul H ZON U21 10.41 10.19 20.60
6 43 Roggeman Sara D AST U16 10.73 10.41 21.14
7 10 Van Puyvelde Naya D SNV U12 10.49 10.79 21.28
8 75 Vervloet Mattiece H ZON U14 10.94 10.39 21.33
9 45 Schelfhaut Ilana D ZON U21 10.70 10.66 21.36
10 49 Van Stevens Nele D ZON MAS 10.83 10.75 21.58
11 80 Dom Robbe H CAS U21 10.88 10.87 21.75
12 38 Smet Christophe H CAS U12 10.98 10.83 21.81
13 52 Van Eeckhoven Julie D BST U14 11.28 10.77 22.05
14 37 Maas Jorrit H CAS U12 11.05 11.06 22.11
15 71 Kuylen Nando H CAS U14 11.11 11.20 22.31
15 41 Van Dijck Lauke D ZON U21 11.41 10.90 22.31
17 50 Kerkhofs Nore D SNV U14 11.28 11.18 22.46
18 8 Vandaele Julie D SNV U12 11.36 11.25 22.61
19 87 Cannaerts Arthur H ZON U16 11.23 11.45 22.68
20 47 Caremans Jana D CAS U16 11.27 11.46 22.73
21 55 Boon Jana D ZON U21 11.68 11.12 22.80
22 42 Boon Kato D ZON U21 11.65 11.20 22.85
23 76 Maas Jentse H CAS U16 11.71 11.33 23.04
24 79 De Nutte Matthias H BST U21 11.41 11.70 23.11
25 56 Van Hassel Maïté D SNV U14 11.41 11.77 23.18
26 16 Hermans Sam D ZON U12 11.64 11.60 23.24
27 92 Cools Xander H AST U14 11.66 11.80 23.46
28 13 Vandeweyer Lisa D SNV U12 12.07 11.50 23.57
29 44 Van Nuffelen Jill D ZON U16 11.68 12.07 23.75
30 89 Van De Ven Thomas H CAS U16 11.87 12.01 23.88
31 54 Boumans Mayté D SNV U14 11.94 12.03 23.97
32 35 Bollen Max H SNV U12 12.34 11.69 24.03
33 74 De Brauwer Niels H BST U16 11.75 12.30 24.05
34 91 Tinck Stefan H ZON MAS 12.01 12.16 24.17
35 46 Bourbon Fien D SNV U14 12.14 12.08 24.22
36 7 Appels Anse D SNV U10 12.41 11.86 24.27
37 53 Spoelders Noa D ASP U14 12.17 12.15 24.32
38 93 Van Dyck Johan H ZON MAS 12.19 12.17 24.36
39 11 Malfet Lara D ZON U12 12.32 12.05 24.37
40 39 Stander Louis H BST U12 12.70 11.79 24.49
41 31 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 12.86 11.79 24.65
42 12 Mannès Clémentine D SNV U12 12.50 12.16 24.66
43 23 Van Brempt Robbe H ZON U10 12.53 12.23 24.76
44 32 Appels Seppe H SNV U12 12.53 12.29 24.82
45 77 Dutrieux Maxime H YET SEN 12.49 12.43 24.92
46 102 Denys Jules H ZON U14 12.35 12.66 25.01
47 62 Argeerts Shauni D ZON U21 11.98 13.20 25.18
48 104 Bogaerts Kim H ZON MAS 12.63 12.66 25.29
49 28 Appels Siebe H SNV U10 12.72 12.65 25.37
50 98 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 12.50 12.91 25.41
51 34 Gurny Brent H ZON U12 12.75 12.67 25.42
52 88 Joosens Brent H BST U16 11.78 13.66 25.44
53 57 Smet Evelyn D ZON SEN 12.97 12.48 25.45
54 21 Mannès Robin H SNV U10 13.08 12.41 25.49
55 72 Greefs Sam H SNV SEN 11.26 14.64 25.90
56 3 Smout Charlotte D ZON U10 13.26 12.66 25.92
57 59 Caron Emily D ZON U21 12.87 13.16 26.03
58 29 Bogaerts Robbe H ZON U10 13.44 12.79 26.23
59 2 Moris Cécile D ZON U10 13.68 12.87 26.55
60 9 Gerris Aline D ZON U12 13.53 13.22 26.75
61 64 De Groof Caroline D ZON U16 13.59 13.19 26.78
62 60 Van Den Brande Linde D BST U14 13.36 13.47 26.83
63 22 Bastien Leon H ZON U10 14.09 12.78 26.87
64 63 Janssens Ann D ZON MAS 13.18 13.80 26.98
65 27 Scheepens Jeffrey H SNV U10 13.45 13.93 27.38
66 14 De Decker Jill D BST U12 14.07 13.55 27.62
67 6 Gurny Kato D ZON U10 14.18 13.74 27.92
68 66 De Groof Julie D ZON U21 13.75 14.56 28.31
69 15 Casteleyn Charlotte D ZON U12 14.43 14.07 28.50
70 68 De Beukelaer Charis D ZON MAS 13.85 14.77 28.62
71 65 Wuyts Hilde D ZON MAS 14.51 14.95 29.46
72 30 Scheepens Philippe H SNV U10 15.40 14.72 30.12
73 101 Brion Maxime H ASP U14 14.42 15.76 30.18
74 1 Van Brempt Femke D ZON U10 15.40 15.12 30.52
75 36 Bresseleers Quinten H ZON U12 15.94 15.88 31.82
76 105 Cornelissens Stefan H ZON MAS 18.03 19.05 37.08
77 97 Malfet Dimitri H ZON MAS 13.97 23.45 37.42
78 95 Mannekens Vincent H BST U14 12.83 27.03 39.86
79 86 Koerber Seth H ZON U16 10.90 29.28 40.18
80 4 Versaen Amy Lin D ZON U10 19.41 20.83 40.24
81 94 Brandt Djacomo H ZON U14 34.46 20.06 54.52
82 48 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 12.17 46.80 58.97
83 85 Peeters Herbert H YET MAS DNF DNF DNF
83 99 Matoshi Roni H ZON U16 DNF DNF DNF
85 100 Dillen Mathias H ZON U14 12.35 DSQ DSQ
86 67 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS DSQ DSQ DSQ
86 69 Dietz Hanya D ZON MAS DSQ DSQ DSQ
88 40 Molenberghs Ruben H ZON U12 DSQ 12.83 DSQ
89 103 De Bie Louis H ZON U14 DSQ 14.24 DSQ
90 33 Denys Jeff H ZON U12 DSQ 12.60 DSQ
91 58 Caron Amber D ZON U16 11.98 DSQ DSQ
92 24 Bogaerts Lars H ZON U10 DSQ 14.36 DSQ
93 25 Cornelissens Sebastian H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
94 90 Vlaeymans Kevin H ZON U21 11.46 DSQ DSQ
95 26 Bellens Siebe H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
96 96 Decloedt Alain H ZON MAS DSQ 13.97 DSQ
97 82 Patteet Giovanni H ZON U21 10.60 DSQ DSQ
98 5 Gerris Céline D ZON U10 DNS DNS DNS
98 51 De Wael Chiara D CAS U21 DNS DNS DNS
98 61 Martens Sophie D ZON U21 DNS DNS DNS