Uitslag: Terugronde Zondal 2018-2019 11/05/2019

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 108 Alaerts Xan H SNSP SEN 15.97 15.59 31.56
2 111 Greefs Sam H SNV SEN 15.93 16.04 31.97
3 106 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.16 15.82 31.98
4 112 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.26 15.80 32.06
5 104 Van Daele Lennart H SNV U21 16.18 16.04 32.22
6 110 Legrand Jordy H ZON U21 16.42 16.14 32.56
7 114 Patteet Giovanni H ZON U21 16.70 16.35 33.05
8 107 De Nutte Matthias H WSK U21 16.90 16.46 33.36
9 102 Mertens Mats H ZON SEN 16.82 16.56 33.38
10 124 Joosens Brent H WSK U21 17.07 16.59 33.66
11 105 Cloostermans Gianni H ASP U21 16.77 17.21 33.98
12 121 Peeters Herbert H YET MAS 17.19 16.87 34.06
13 123 Brandt Djacomo H ZON U16 17.28 16.80 34.08
14 116 Vervloet Mattiece H ZON U16 17.24 16.87 34.11
15 127 Thys Noah H ASP U21 17.50 16.64 34.14
15 113 Dom Robbe H ZON U21 17.25 16.89 34.14
17 103 Cousyns Zidane H ZON U21 17.15 17.02 34.17
18 41 Van Brempt Robbe H ZON U12 16.92 17.31 34.23
19 61 De Deckere Saartje D ASP U21 17.25 16.99 34.24
20 66 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 17.10 17.15 34.25
21 117 Van Stevens Dries H ZON MAS 17.47 16.88 34.35
22 125 Van Orten Stef H SNV U14 17.20 17.20 34.40
23 13 Geerinck Emma D ZON U12 17.04 17.49 34.53
24 101 Depondt Bram H ICE U16 17.48 17.08 34.56
25 109 De Brauwer Niels H WSK U21 17.56 17.01 34.57
26 70 Kerkhofs Nore D SNV U16 17.50 17.11 34.61
27 122 Bollen Max H SNV U14 17.51 17.18 34.69
28 120 Appels Seppe H SNV U14 17.61 17.10 34.71
29 44 Appels Siebe H SNV U12 17.39 17.35 34.74
30 56 Moons Arsen H ASP U12 17.42 17.42 34.84
31 62 Van Nuffelen Jill D ZON U21 17.61 17.50 35.11
32 68 Vandesande Britt D SST U21 17.88 17.25 35.13
33 52 Scheepens Jeffrey H SNV U12 17.22 18.00 35.22
34 126 Aerts Vico H WSK U14 17.70 17.68 35.38
35 18 Appels Anse D SNV U12 17.47 17.94 35.41
36 115 Werckx Jarne H SNV U16 17.88 17.57 35.45
36 48 Jamin Lukas H SNV U12 17.79 17.66 35.45
38 74 Bourbon Fien D SNV U16 18.20 17.26 35.46
39 159 Roels Jack H WSK U16 17.69 17.84 35.53
40 72 Elskens Jana D YET SEN 17.94 17.60 35.54
41 73 Van Puyvelde Naya D SNV U14 17.99 17.67 35.66
42 118 Kuylen Nando H CAS U16 18.00 17.67 35.67
43 129 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 18.02 17.66 35.68
44 53 Bastien Leon H ZON U12 17.56 18.16 35.72
45 42 Bellens Siebe H ZON U12 17.64 18.12 35.76
46 55 Wouters Ruben H SNV U12 17.71 18.16 35.87
46 155 Elst Viktor H ZON U16 18.06 17.81 35.87
48 69 Boumans Mayté D SNV U16 18.16 17.74 35.90
49 128 Mannekens Vincent H WSK U16 17.97 17.95 35.92
50 23 Bauwens Axelle D SST U12 17.72 18.30 36.02
51 65 Spoelders Noa D ASP U16 18.32 17.72 36.04
52 54 Bries Tibo H YET U12 17.78 18.42 36.20
53 49 Tollens Alexander H CAS U12 17.70 18.56 36.26
54 156 Janssens Brikke H SNV U16 18.27 18.06 36.33
55 71 Van Hassel Maïté D SNV U16 18.37 18.16 36.53
56 82 De Decker Jill D WSK U14 18.39 18.15 36.54
56 12 Moris Cécile D ZON U12 18.05 18.49 36.54
58 141 Stander Louis H WSK U14 18.51 18.23 36.74
59 67 Vandaele Julie D SNV U14 18.64 18.12 36.76
60 132 Dillen Mathias H ZON U16 18.57 18.25 36.82
61 25 Van Gheluwe Torah D ICE U12 17.89 18.95 36.84
62 64 Tempelaars Astrid D SST U21 18.73 18.17 36.90
63 138 Vlaeymans Robin H ZON U21 18.77 18.14 36.91
64 135 Daems Fil H WSK U21 18.54 18.50 37.04
65 63 Van Damme Margot D WSK U21 18.48 18.57 37.05
66 51 Cruysberghs Mauro H WSK U12 17.65 19.42 37.07
67 15 Gurny Kato D ZON U12 17.98 19.26 37.24
68 27 Scheepens Philippe H SNV U10 18.47 18.80 37.27
69 21 Smout Charlotte D ZON U12 17.87 19.47 37.34
70 133 Depondt Baue H ICE U21 19.18 18.19 37.37
71 31 Marien Maxime H SNV U10 18.03 19.48 37.51
72 5 Dols Seth D SNV U10 18.59 18.93 37.52
73 40 Baiverlin Ferre H SNV U10 18.68 18.91 37.59
73 77 Lambert Maureen D VAL U16 19.17 18.42 37.59
75 35 Fosté Cas H WSK U10 18.27 19.53 37.80
76 26 Van Orten Juul D SNV U12 18.96 18.86 37.82
77 140 De Bevere Arthur H WSK U16 19.67 18.24 37.91
78 47 Duerinckx Xander H SNV U12 18.61 19.41 38.02
79 157 Loi Mauro H WSK U16 19.26 18.84 38.10
80 130 Vanderveken Tim H SST MAS 19.50 18.65 38.15
81 142 Dejonckheere Gilles H ICE U14 19.41 18.78 38.19
82 151 Boudt Niels H SST U14 19.38 18.83 38.21
83 22 Van Looveren Lis D WSK U12 18.55 19.72 38.27
84 131 Geerinck Mikolaj H ASP U14 19.21 19.09 38.30
84 50 Broos Olivier H WSK U12 18.96 19.34 38.30
86 86 Pollie Anne-Sophie D SNV SEN 19.26 19.14 38.40
87 17 Luyckx Noor D ICE U12 18.95 19.53 38.48
88 154 Celis Ruben H WSK U16 19.30 19.25 38.55
89 80 Caron Emily D ZON SEN 19.40 19.23 38.63
90 81 Van Den Brande Linde D WSK U16 18.75 19.98 38.73
91 32 Van den Bogaert Robin H ICE U10 19.14 19.69 38.83
92 16 Van Brempt Femke D ZON U12 19.16 19.75 38.91
93 94 Malfet Lara D ZON U14 19.40 19.57 38.97
94 78 Mannekens Sarah D WSK U21 19.02 20.02 39.04
94 146 Gurny Brent H ZON U14 19.72 19.32 39.04
96 136 Maas Jorrit H CAS U14 19.95 19.25 39.20
97 79 Wauters Nyah D ZON U14 19.66 19.67 39.33
98 143 Vanfleteren Leon H ICE U14 20.16 19.54 39.70
99 83 Van Tiggelen Hanne D ASP SEN 20.09 19.76 39.85
99 150 De Wachter Senne H YET U14 20.55 19.30 39.85
101 8 D'haemer Luca D ASP U10 19.83 20.03 39.86
102 139 De Bie Louis H ZON U16 20.07 19.97 40.04
103 144 Decloedt Alain H ZON MAS 20.04 20.09 40.13
104 84 Caron Amber D ZON U21 19.90 20.39 40.29
105 9 Van De Maele Rozemie D ICE U10 19.68 20.63 40.31
106 147 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 20.01 20.33 40.34
107 76 Finotto Lise D WSK SEN 20.55 19.86 40.41
108 30 Van Houtte Xander H WSK U10 19.61 21.19 40.80
109 85 De Groof Caroline D WSK U21 20.74 20.56 41.30
110 88 Van Looveren Flo D WSK U14 20.27 21.17 41.44
111 6 Van De Maele Riet D ICE U10 20.17 21.31 41.48
112 33 Bastien James H ZON U10 19.48 22.11 41.59
113 20 Fosté Sam D WSK U12 20.09 21.57 41.66
114 14 Lybaert Madeleine D ZON U12 19.61 22.12 41.73
115 92 Dietz Hanya D ZON MAS 20.99 20.94 41.93
116 89 De Groof Julie D WSK U21 20.94 21.05 41.99
117 148 Peeters Charlie H ZON U14 21.21 21.08 42.29
118 149 Peeters Ronny H ZON MAS 21.37 20.99 42.36
119 39 Lybaert Henri H ZON U10 21.75 20.89 42.64
120 10 Dols Lou D SNV U10 21.59 21.16 42.75
121 98 Wuyts Hilde D ZON MAS 21.87 21.20 43.07
122 90 Dejonckheere Britt D ICE U16 21.52 21.68 43.20
123 87 Mallaerts Wendy D ASP MAS 21.99 21.31 43.30
124 1 De Keersmaecker Amélie D WSK U10 20.96 22.52 43.48
125 36 Tollens Sebastian H CAS U10 21.42 23.30 44.72
126 24 Versaen Amy Lin D ZON U12 21.52 23.42 44.94
127 45 De Raedt Maxim H CAS U12 22.15 22.90 45.05
128 2 Van Damme Elise D WSK U10 22.01 23.13 45.14
129 91 Vanheerentals Mireille D WSK MAS 22.86 22.76 45.62
130 153 Schaillée Wout H YET U14 23.98 23.18 47.16
131 11 Peleman Lauren D WSK U10 22.86 24.53 47.39
132 7 De Keersmaecker Aurélie D WSK U10 23.46 24.62 48.08
133 93 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 24.11 24.09 48.20
134 3 Bourguignon Naomi D YET U10 23.26 26.09 49.35
135 97 Campforts Kirien D WSK SEN 24.88 24.65 49.53
136 95 Schelfhout Kiara D WSK U21 20.27 29.46 49.73
137 152 Oberlander Spencer H YET U14 25.62 24.16 49.78
138 19 Bourguignon Joy D YET U12 25.00 28.32 53.32
139 37 Van Loon Xander H WSK U10 26.75 26.63 53.38
140 38 Bosmans Noah H ZON U10 30.04 26.61 56.65
141 145 Heremans Paul H ZON SEN 17.38 43.35 1:00.73
142 43 Van Lindt Nils H YET U12 31.59 30.55 1:02.14
143 75 Praast Birthe D ASP U21 18.42 48.55 1:06.97
144 119 Bruers Quillan H ASP U21 DNF 16.96 DNF
145 137 Denys Jules H ZON U16 DNF 17.90 DNF
146 158 Op de Beeck Mats H ZON U16 DNF 20.49 DNF
147 28 Vernelen Jules H WSK U10 DSQ DSQ DSQ
148 96 Van Pamel Ine D ZON SEN DSQ 28.34 DSQ
149 134 Commerman Rik H ZON U14 18.19 DSQ DSQ
150 4 Proost Leyla D SNV U10 DSQ 23.73 DSQ