Uitslag: Testwedstrijd We Ski! 06/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 71 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.08 16.35 34.43
2 79 De Nutte Matthias H WSK U21 19.03 17.00 36.03
3 72 Catry Maxime H ICE U21 19.18 17.03 36.21
4 99 Verstraelen Thomas H WSK SEN 19.86 17.40 37.26
5 76 De Brauwer Niels H WSK U16 19.78 18.03 37.81
6 52 Van Nuffelen Jill D ZON U21 20.03 18.05 38.08
7 55 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 20.20 17.99 38.19
8 81 Mannekens Vincent H WSK U16 20.45 18.61 39.06
9 98 Van Eeckhoven Thomas H WSK U21 21.08 18.36 39.44
10 80 Dillen Mathias H ZON U14 21.14 19.04 40.18
11 96 Kindt Maarten H WSK U21 21.30 18.89 40.19
12 38 Van Brempt Robbe H ZON U12 21.23 19.28 40.51
13 91 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 21.61 19.03 40.64
14 90 Stander Louis H WSK U14 21.52 19.15 40.67
15 1 Smout Charlotte D ZON U10 21.19 19.49 40.68
15 97 Daems Fil H WSK U21 22.18 18.50 40.68
17 82 Depondt Baue H ICE U16 21.88 18.82 40.70
18 104 Peleman Steven H WSK MAS 21.88 18.94 40.82
18 105 De Hondt Ken H WSK MAS 22.19 18.63 40.82
20 77 Depondt Bram H ICE U16 20.40 20.99 41.39
21 51 Mannekens Sarah D WSK U21 22.34 19.22 41.56
22 23 Van Gheluwe Torah D ICE U12 21.98 19.99 41.97
23 73 Gysels Bruno H WSK MAS 23.13 18.94 42.07
24 59 Koninckx Micheline D WSK SEN 22.58 19.72 42.30
25 88 Desmet Leon-Remi H ICE U14 23.18 19.61 42.79
26 101 Bastien Nicolas H WSK SEN 23.65 19.72 43.37
27 54 Van Damme Margot D WSK U21 24.93 18.48 43.41
28 21 Van Looveren Lis D WSK U12 23.26 20.84 44.10
29 83 Brandt Djacomo H ZON U14 26.09 18.21 44.30
30 32 Vansteenkiste Juul H ICE U12 24.28 20.05 44.33
31 85 Gurny Brent H ZON U14 23.89 20.54 44.43
32 74 Legrand Jordy H ZON U21 18.54 25.97 44.51
33 87 Vanfleteren Leon H ICE U14 23.95 20.67 44.62
34 5 Van Brempt Femke D ZON U10 23.54 21.10 44.64
35 34 Vingerhoets Alexander H WSK U12 23.43 21.35 44.78
36 62 Finotto Lise D WSK SEN 24.57 20.50 45.07
37 86 Denys Jeff H ZON U14 24.53 20.60 45.13
38 7 Gurny Kato D ZON U10 23.63 21.57 45.20
39 57 Wattez Manon D ICE U14 23.71 21.59 45.30
40 100 De Clercq Louis H WSK SEN 24.86 21.34 46.20
41 64 Van Looveren Flo D WSK U14 24.58 21.77 46.35
42 4 Luyckx Noor D ICE U10 24.80 21.85 46.65
43 103 Van Looveren Bert H WSK MAS 26.13 21.26 47.39
44 58 Van Den Brande Linde D WSK U16 26.71 20.70 47.41
45 16 Van Houtte Xander H WSK U10 26.78 22.38 49.16
46 61 De Groof Caroline D ZON U16 26.39 22.89 49.28
47 2 Fosté Sam D WSK U10 26.15 23.20 49.35
48 15 Marien Maxime H WSK U10 26.55 23.49 50.04
49 33 Apers Louis H WSK U12 27.58 22.94 50.52
50 93 Restiau Tim H WSK U16 27.49 23.51 51.00
51 60 Dejonckheere Britt D ICE U14 27.62 23.60 51.22
52 63 Goos Femke D WSK U21 27.76 23.51 51.27
53 106 Bosmans Carl H WSK MAS 28.22 23.12 51.34
54 94 Roels Jack H WSK U16 32.12 19.58 51.70
55 22 De Bondt Manou D WSK U12 27.83 24.42 52.25
56 13 Baert Julian H WSK U10 27.88 24.73 52.61
57 84 Denys Jules H ZON U16 22.46 31.45 53.91
58 12 Vernelen Jules H WSK U10 29.35 25.39 54.74
59 95 Kindts Ward H WSK U16 28.60 26.33 54.93
60 66 Coenen Kim D WSK MAS 31.15 26.95 58.10
61 78 Joosens Brent H WSK U21 30.59 27.69 58.28
62 9 Peleman Lauren D WSK U10 32.31 27.75 1:00.06
63 3 Cruysberghs Ella D WSK U10 31.96 28.48 1:00.44
64 31 De Kinder Lars H WSK U12 34.14 29.65 1:03.79
65 35 Bastien Leon H ZON U12 44.92 18.94 1:03.86
66 68 Verhelst Sandra D WSK MAS 33.41 31.36 1:04.77
67 67 Cuyt Cindy D WSK MAS 35.54 29.26 1:04.80
68 36 Broos Olivier H WSK U12 43.43 22.79 1:06.22
69 53 Laurez Amandine D ICE U21 DNF DNF DNF
70 89 Aerts Vico H WSK U14 21.43 DNF DNF
71 37 Kindts Thijs H WSK U12 DSQ 20.35 DSQ
72 102 Koninckx Philippe H WSK MAS DSQ 24.21 DSQ
73 39 Cruysberghs Mauro H WSK U12 25.82 DSQ DSQ
74 8 Van Damme Elise D WSK U10 DSQ 28.70 DSQ
75 11 Fosté Cas H WSK U10 DSQ 21.08 DSQ
76 14 De Kinder Per H WSK U10 DSQ 31.31 DSQ
77 92 De Bevere Arthur H WSK U16 DSQ 20.28 DSQ
78 65 De Meulder Eline D WSK SEN DNS DNS DNS
78 6 Hioco Nico D WSK U10 DNS DNS DNS
78 56 Wauters Nyah D CAS U14 DNS DNS DNS
78 75 Mertens Mats H ZON U21 DNS DNS DNS