Uitslag: test 01/04/2015

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 1 Adriaenssens Stijn H SST SEN 15:00.00 15:00.00 30:00.00
2 2 Aerts Vico H ICE U10 15:00.02 15:00.02 30:00.04
3 3 Aguilaniu Aude D BSKI SEN 15:00.04 15:00.04 30:00.08
4 5 Alaerts Xan H SNSP SEN 15:00.08 15:00.08 30:00.16
5 6 Annys Jasper D S2BE MAS 15:00.10 15:00.10 30:00.20
6 7 Appels Anse D SNV U10 15:00.12 15:00.12 30:00.24
7 8 Appels Seppe H SNV U10 15:00.14 15:00.14 30:00.28
8 9 Appels Siebe H SNV U10 15:00.16 15:00.16 30:00.32
9 10 Argeerts Shauni D ZON U21 15:00.18 15:00.18 30:00.36
10 11 Averoldi Mikaël H S2BE U14 15:00.20 15:00.20 30:00.40
11 12 Baeten Emiel H SNV U10 15:00.22 15:00.22 30:00.44
12 13 Baeten Viktor H SNV U14 15:00.24 15:00.24 30:00.48
13 14 Baiverlin Ferre H SNV U10 15:00.26 15:00.26 30:00.52
14 15 Bare Elodie D BSKI U16 15:00.28 15:00.28 30:00.56
15 16 Bastiaens Jorn H CAS SEN 15:00.30 15:00.30 30:00.60
16 17 Bauwens Axelle D SST U10 15:00.32 15:00.32 30:00.64
17 18 Bauwens Nicolas H SST U21 15:00.34 15:00.34 30:00.68
18 19 Beauvais César H BSKI U16 15:00.36 15:00.36 30:00.72
19 20 Beckers Anaïs D S2BE U14 15:00.38 15:00.38 30:00.76
20 21 Behaeghel Katoesjka D SST SEN 15:00.40 15:00.40 30:00.80
21 22 Belenger Tom H PRO U14 15:00.42 15:00.42 30:00.84
22 23 Bellens Siebe H ZON U10 15:00.44 15:00.44 30:00.88
23 24 Bernaerts Ruben H SST U14 15:00.46 15:00.46 30:00.92
24 25 Bevilacqua Matteo D S2BE MAS 15:00.48 15:00.48 30:00.96
25 26 Boeckstens Sebastian H AST U21 15:00.50 15:00.50 30:01.00
26 27 Boeckstens Xandrina D AST U21 15:00.52 15:00.52 30:01.04
27 28 Boels Gaël D S2BE U16 15:00.54 15:00.54 30:01.08
28 29 Boels Nadège D S2BE U21 15:00.56 15:00.56 30:01.12
29 30 Bollen Max H SNV U10 15:00.58 15:00.58 30:01.16
30 31 Bols Anne-Cathérine D SNV U21 15:00.60 15:00.60 30:01.20
31 32 Bonjean Tom H PRO U16 15:00.62 15:00.62 30:01.24
32 33 Boon Jana D ZON U21 15:00.64 15:00.64 30:01.28
33 34 Boon Kato D ZON U16 15:00.66 15:00.66 30:01.32
34 35 Boon Koen H ZON MAS 15:00.68 15:00.68 30:01.36
35 36 Borghouts Cas H SNSP U21 15:00.70 15:00.70 30:01.40
36 37 Bouas Christos H SNV U10 15:00.72 15:00.72 30:01.44
37 38 Bouas Ioannis H SNV U10 15:00.74 15:00.74 30:01.48
38 39 Bouillot Alexandre H BSKI SEN 15:00.76 15:00.76 30:01.52
39 40 Boumans Mayté D SNV U12 15:00.78 15:00.78 30:01.56
40 41 Boumans Santi H SNV U16 15:00.80 15:00.80 30:01.60
41 42 Bourbon Fien D SNV U12 15:00.82 15:00.82 30:01.64
42 43 Bourbon Stien D SNV U21 15:00.84 15:00.84 30:01.68
43 44 Braem Cedric H CAS U21 15:00.86 15:00.86 30:01.72
44 45 Brandt Djacomo H ZON U12 15:00.88 15:00.88 30:01.76
45 46 Brants Eddy H ASP MAS 15:00.90 15:00.90 30:01.80
46 47 Brouwers Stef H ZON U12 15:00.92 15:00.92 30:01.84
47 48 Bruers Quillan H ASP U14 15:00.94 15:00.94 30:01.88
48 49 Buffing Guus D SNSP U21 15:00.96 15:00.96 30:01.92
49 50 Bynens Damiaan H SNV U10 15:00.98 15:00.98 30:01.96
50 51 Bynens Laurens H SNV U10 16:00.00 16:00.00 32:00.00
51 52 Cannaerts Aline D ZON U16 16:00.02 16:00.02 32:00.04
52 53 Cannaerts Arthur H ZON U14 16:00.04 16:00.04 32:00.08
53 54 Cannaerts Emilie D ZON U21 16:00.06 16:00.06 32:00.12
54 55 Caremans Jana D CAS U14 16:00.08 16:00.08 32:00.16
55 56 Catry Maxime H ICE U16 16:00.10 16:00.10 32:00.20
56 57 Cauwelier Danielle D ICE U21 16:00.12 16:00.12 32:00.24
57 58 Chachuat Maxence H S2BE U14 16:00.14 16:00.14 32:00.28
58 59 Cherpion Maxence H PRO U14 16:00.16 16:00.16 32:00.32
59 60 Chome Yann H S2BE U12 16:00.18 16:00.18 32:00.36
60 61 Choveaux Charles D S2BE MAS 16:00.20 16:00.20 32:00.40
61 62 Claes Justin H ZON U16 16:00.22 16:00.22 32:00.44
62 63 Clauwaert Lore D ZON U16 16:00.24 16:00.24 32:00.48
63 64 Cloostermans Gianni H AST U16 16:00.26 16:00.26 32:00.52
64 65 Cloostermans Patrick H AST MAS 16:00.28 16:00.28 32:00.56
65 66 Collard Arnaud H PRO U21 16:00.30 16:00.30 32:00.60
66 67 Collard Victoria D PRO U21 16:00.32 16:00.32 32:00.64
67 68 Convent Alix D S2BE U16 16:00.34 16:00.34 32:00.68
68 69 Cools Liam H AST U16 16:00.36 16:00.36 32:00.72
69 70 Cools Xander H AST U12 16:00.38 16:00.38 32:00.76
70 71 Coppelmans Niels H SNV U10 16:00.40 16:00.40 32:00.80
71 72 Cornet Adèle D PRO U12 16:00.42 16:00.42 32:00.84
72 73 Cousyns Maurane D ZON U12 16:00.44 16:00.44 32:00.88
73 74 Cousyns Zidane H ZON U16 16:00.46 16:00.46 32:00.92
74 75 Craenen Gerry H YET MAS 16:00.48 16:00.48 32:00.96
75 76 Craenen Niels H YET SEN 16:00.50 16:00.50 32:01.00
76 77 Daems Fil H BST U14 16:00.52 16:00.52 32:01.04
77 79 De Brauwer Niels H BST U14 16:00.56 16:00.56 32:01.12
78 80 De Decker Jill D BST U10 16:00.58 16:00.58 32:01.16
79 81 De Decker Yoeri H CAS U16 16:00.60 16:00.60 32:01.20
80 82 De Deckere Merel D AST U16 16:00.62 16:00.62 32:01.24
81 83 De Deckere Saartje D AST U14 16:00.64 16:00.64 32:01.28
82 84 De Feyter Winke D AST U12 16:00.66 16:00.66 32:01.32
83 85 De Fierlant Dormer Archibald H BSKI U10 16:00.68 16:00.68 32:01.36
84 86 De Fierlant Dormer Charly H BSKI U14 16:00.70 16:00.70 32:01.40
85 87 De Fierlant Dormer Gaspard H BSKI U12 16:00.72 16:00.72 32:01.44
86 88 De Fierlant Dormer Henry H BSKI U16 16:00.74 16:00.74 32:01.48
87 89 De Kepper Archibald H BSKI U21 16:00.76 16:00.76 32:01.52
88 90 De Kepper Balthasar H BSKI U14 16:00.78 16:00.78 32:01.56
89 91 De Kepper Octavie D BSKI U10 16:00.80 16:00.80 32:01.60
90 92 De Laet Jeffrey H BST U16 16:00.82 16:00.82 32:01.64
91 93 De Leeuw Julie D ICE U14 16:00.84 16:00.84 32:01.68
92 94 De Leeuw Maxim H ICE U21 16:00.86 16:00.86 32:01.72
93 95 De Maeijer Emiel H CAS U10 16:00.88 16:00.88 32:01.76
94 96 De Nutte Matthias H BST U16 16:00.90 16:00.90 32:01.80
95 97 De Picker Kean H CAS U12 16:00.92 16:00.92 32:01.84
96 98 De Preker Estée D S2BE U16 16:00.94 16:00.94 32:01.88
97 99 De Quirini Ferdinand H S2BE U12 16:00.96 16:00.96 32:01.92
98 100 De Smedt Robin H SNV U21 16:00.98 16:00.98 32:01.96
99 101 De Wael Chiara D CAS U21 17:00.00 17:00.00 34:00.00
100 102 Decloedt Alain H ZON MAS 17:00.02 17:00.02 34:00.04
101 103 Decloedt Olivier H ZON U21 17:00.04 17:00.04 34:00.08
102 105 Decroix Marjolein D ICE SEN 17:00.08 17:00.08 34:00.16
103 106 Dejonckheere Britt D ICE U12 17:00.10 17:00.10 34:00.20
104 107 Dejonckheere Gilles H ICE U10 17:00.12 17:00.12 34:00.24
105 108 Delait Romain H S2BE U14 17:00.14 17:00.14 34:00.28
106 109 Delanghe Matthias H ZON U21 17:00.16 17:00.16 34:00.32
107 110 Delanghe Sophie D ZON U16 17:00.18 17:00.18 34:00.36
108 111 Delaude Allan H CAS U21 17:00.20 17:00.20 34:00.40
109 112 Deliever Arnaud H ICE U10 17:00.22 17:00.22 34:00.44
110 113 Deliever Thibaut H ICE U14 17:00.24 17:00.24 34:00.48
111 114 Depondt Baue H ICE U14 17:00.26 17:00.26 34:00.52
112 115 Depondt Bram H ICE U12 17:00.28 17:00.28 34:00.56
113 116 Desimpel Julie D ICE U21 17:00.30 17:00.30 34:00.60
114 117 Desmet Leon-Remi H ICE U10 17:00.32 17:00.32 34:00.64
115 118 Devillet Lia D BSKI U14 17:00.34 17:00.34 34:00.68
116 119 Devillet Tim H BSKI U16 17:00.36 17:00.36 34:00.72
117 120 Devliegher Louise D PRO U16 17:00.38 17:00.38 34:00.76
118 121 Dewandeleer Mathilde D S2BE U21 17:00.40 17:00.40 34:00.80
119 122 Dillen Mathias H ZON U12 17:00.42 17:00.42 34:00.84
120 123 Dols Seth D SNV U10 17:00.44 17:00.44 34:00.88
121 124 Dom Robbe H CAS U16 17:00.46 17:00.46 34:00.92
122 125 Driesmans Alex H AST U10 17:00.48 17:00.48 34:00.96
123 126 Driesmans Lisa D AST U16 17:00.50 17:00.50 34:01.00
124 127 Dudal Lore D SNV U10 17:00.52 17:00.52 34:01.04
125 129 Duré Walter H ASP MAS 17:00.56 17:00.56 34:01.12
126 130 Echement Nathan H S2BE U10 17:00.58 17:00.58 34:01.16
127 131 Elskens Hans H YET MAS 17:00.60 17:00.60 34:01.20
128 132 Elskens Jana D YET U21 17:00.62 17:00.62 34:01.24
129 133 Esnault Teho H ICE U16 17:00.64 17:00.64 34:01.28
130 134 Foll Jules D S2BE MAS 17:00.66 17:00.66 34:01.32
131 135 Fraisse Lancelot H S2BE U16 17:00.68 17:00.68 34:01.36
132 136 Fraisse Marin H S2BE U21 17:00.70 17:00.70 34:01.40
133 137 Frey Thomas H BSKI MAS 17:00.72 17:00.72 34:01.44
134 138 Frische Alexandre H S2BE U12 17:00.74 17:00.74 34:01.48
135 139 Frische Charlotte D S2BE U12 17:00.76 17:00.76 34:01.52
136 140 Geerinck Emma D ZON U10 17:00.78 17:00.78 34:01.56
137 141 Geerinck Mikolaj H AST U10 17:00.80 17:00.80 34:01.60
138 142 Gilot Ulla D SNV U16 17:00.82 17:00.82 34:01.64
139 143 Glinne Charles H PRO U16 17:00.84 17:00.84 34:01.68
140 144 Goethals Lutgard D SNV U14 17:00.86 17:00.86 34:01.72
141 145 Gomez Gilles H PRO U21 17:00.88 17:00.88 34:01.76
142 146 Goodburn Auryn H BSKI U12 17:00.90 17:00.90 34:01.80
143 147 Goos Femke D ASP U14 17:00.92 17:00.92 34:01.84
144 148 Grandjean Eliot H PRO U16 17:00.94 17:00.94 34:01.88
145 149 Greefs Sam H SNV U21 17:00.96 17:00.96 34:01.92
146 150 Gurny Brent H ZON U10 17:00.98 17:00.98 34:01.96
147 151 Gurny Kato D ZON U10 18:00.00 18:00.00 36:00.00
148 154 Gysels Bruno H BST SEN 18:00.06 18:00.06 36:00.12
149 155 Hanne Thomas H S2BE U14 18:00.08 18:00.08 36:00.16
150 156 Hanssens Tibo H CAS U14 18:00.10 18:00.10 36:00.20
151 157 Hensgens Luna D SNSP U16 18:00.12 18:00.12 36:00.24
152 158 Heremans Paul H ZON U21 18:00.14 18:00.14 36:00.28
153 159 Hermans Sam D ZON U10 18:00.16 18:00.16 36:00.32
154 160 Hotermans Nicolas H S2BE U14 18:00.18 18:00.18 36:00.36
155 161 Hotermans Tim H S2BE U16 18:00.20 18:00.20 36:00.40
156 162 Italiaander Melanie D SNSP U21 18:00.22 18:00.22 36:00.44
157 163 Jacobs Tristan H CAS U14 18:00.24 18:00.24 36:00.48
158 164 Jamin Lukas H SNV U10 18:00.26 18:00.26 36:00.52
159 165 Jansen Eloise D BSKI U14 18:00.28 18:00.28 36:00.56
160 166 Jansen Victor H BSKI U12 18:00.30 18:00.30 36:00.60
161 167 Janssens Ann D ZON MAS 18:00.32 18:00.32 36:00.64
162 168 Jardon Maxime H S2BE MAS 18:00.34 18:00.34 36:00.68
163 169 Joosens Brent H BST U14 18:00.36 18:00.36 36:00.72
164 170 Jorissen Seth H AST U16 18:00.38 18:00.38 36:00.76
165 171 Jorissen Siel D AST U21 18:00.40 18:00.40 36:00.80
166 172 Kaps Jessie D SNSP U21 18:00.42 18:00.42 36:00.84
167 173 Kempenaers Elle D SNSP U21 18:00.44 18:00.44 36:00.88
168 174 Kempenaers Kristof H SNSP SEN 18:00.46 18:00.46 36:00.92
169 175 Kenis Jonas H SNSP U16 18:00.48 18:00.48 36:00.96
170 176 Kerkhofs Nore D SNV U12 18:00.50 18:00.50 36:01.00
171 177 Keukelier Femke D ICE U16 18:00.52 18:00.52 36:01.04
172 178 Kindts Thijs H BST U10 18:00.54 18:00.54 36:01.08
173 179 Koerber Seth H ZON U14 18:00.56 18:00.56 36:01.12
174 180 Kuylen Nando H CAS U12 18:00.58 18:00.58 36:01.16
175 181 Lahaye Benoit H BSKI U21 18:00.60 18:00.60 36:01.20
176 182 Lahaye Eric H BSKI U16 18:00.62 18:00.62 36:01.24
177 183 Lammens Steven H SST MAS 18:00.64 18:00.64 36:01.28
178 184 Lamon Leo H S2BE U21 18:00.66 18:00.66 36:01.32
179 185 Laurez Amandine D ICE U14 18:00.68 18:00.68 36:01.36
180 186 Laurez Margaux D ICE U16 18:00.70 18:00.70 36:01.40
181 187 Leclercq Sean H PRO U14 18:00.72 18:00.72 36:01.44
182 188 Lefevre Basile H PRO U16 18:00.74 18:00.74 36:01.48
183 189 Legrand Jordy H ZON U16 18:00.76 18:00.76 36:01.52
184 190 Legros Frederic H PRO MAS 18:00.78 18:00.78 36:01.56
185 191 Lemaire Juliette D S2BE U21 18:00.80 18:00.80 36:01.60
186 192 Leunis Theo H MAL U21 18:00.82 18:00.82 36:01.64
187 193 Loge Hadrien H S2BE U21 18:00.84 18:00.84 36:01.68
188 195 Maas Jentse H CAS U14 18:00.88 18:00.88 36:01.76
189 196 Maas Jorrit H CAS U10 18:00.90 18:00.90 36:01.80
190 197 Maes Juliette D S2BE U16 18:00.92 18:00.92 36:01.84
191 198 Maes Keano H ZON U12 18:00.94 18:00.94 36:01.88
192 199 Maes Sam H SNV U21 18:00.96 18:00.96 36:01.92
193 200 Maes William H PRO U16 18:00.98 18:00.98 36:01.96
194 201 Maes Pierre Loup H S2BE U12 19:00.00 19:00.00 38:00.00
195 202 Mahieu Sangy H ICE U21 19:00.02 19:00.02 38:00.04
196 203 Malfet Lara D ZON U10 19:00.04 19:00.04 38:00.08
197 204 Mallaerts Wendy D AST MAS 19:00.06 19:00.06 38:00.12
198 205 Mannekens Sarah D BST U16 19:00.08 19:00.08 38:00.16
199 206 Mannekens Vincent H BST U12 19:00.10 19:00.10 38:00.20
200 207 Mannès Clémentine D SNV U10 19:00.12 19:00.12 38:00.24
201 208 Mannès Robin H SNV U10 19:00.14 19:00.14 38:00.28
202 209 Marchant Armand H BSKI U21 19:00.16 19:00.16 38:00.32
203 210 Marechal Noah H PRO U12 19:00.18 19:00.18 38:00.36
204 211 Martens Sophie D ZON U16 19:00.20 19:00.20 38:00.40
205 212 Matoshi Dora D ZON U14 19:00.22 19:00.22 38:00.44
206 213 Matoshi Ideal H ZON U21 19:00.24 19:00.24 38:00.48
207 214 Matoshi Roni H ZON U14 19:00.26 19:00.26 38:00.52
208 215 Meloni Antoine H BSKI U14 19:00.28 19:00.28 38:00.56
209 216 Meloni Francois H BSKI U10 19:00.30 19:00.30 38:00.60
210 217 Mermans Thomas H SNV U12 19:00.32 19:00.32 38:00.64
211 218 Mertens Mats H ZON U21 19:00.34 19:00.34 38:00.68
212 219 Messens Tom H PRO U14 19:00.36 19:00.36 38:00.72
213 220 Misbaer Line D SNV U21 19:00.38 19:00.38 38:00.76
214 221 Misonne Alexis H S2BE U16 19:00.40 19:00.40 38:00.80
215 222 Mollin Axelle D CAS U14 19:00.42 19:00.42 38:00.84
216 223 Van Hassel Maïté D SNV U12 19:00.44 19:00.44 38:00.88
217 224 Monjoie Julien H PRO U14 19:00.46 19:00.46 38:00.92
218 225 Moris Cécile D ZON U10 19:00.48 19:00.48 38:00.96
219 226 Musiek Emma D SNV U12 19:00.50 19:00.50 38:01.00
220 227 Musiek Victor H SNV U10 19:00.52 19:00.52 38:01.04
221 228 Naelten Julie D PRO U16 19:00.54 19:00.54 38:01.08
222 229 Naelten Norah D PRO U12 19:00.56 19:00.56 38:01.12
223 230 Nelles Mathilde D BSKI U21 19:00.58 19:00.58 38:01.16
224 231 Onbekent Dominiek D SST MAS 19:00.60 19:00.60 38:01.20
225 232 Ongena Nick H ASP U21 19:00.62 19:00.62 38:01.24
226 233 Oorts Lauren D BST U21 19:00.64 19:00.64 38:01.28
227 234 Othmer Niels H ZON U21 19:00.66 19:00.66 38:01.32
228 235 Patteet Giovanni H ZON U21 19:00.68 19:00.68 38:01.36
229 236 Peel Basile H ICE U14 19:00.70 19:00.70 38:01.40
230 237 Peeters Herbert H YET MAS 19:00.72 19:00.72 38:01.44
231 238 Peeters Julian H SNV U10 19:00.74 19:00.74 38:01.48
232 239 Persyn Karen D VAL MAS 19:00.76 19:00.76 38:01.52
233 240 Pierret Victor H PRO U21 19:00.78 19:00.78 38:01.56
234 241 Pieters Julien H PRO U16 19:00.80 19:00.80 38:01.60
235 242 Praast Birthe D ASP U14 19:00.82 19:00.82 38:01.64
236 244 Raman Ryan H CAS U10 19:00.86 19:00.86 38:01.72
237 245 Rappagliosi Alessio H BSKI U14 19:00.88 19:00.88 38:01.76
238 246 Raskin Antoine H PRO U12 19:00.90 19:00.90 38:01.80
239 247 Raskin Simon H PRO U10 19:00.92 19:00.92 38:01.84
240 248 Richard Laura D SNSP U16 19:00.94 19:00.94 38:01.88
241 249 Richart Eliott H PRO U16 19:00.96 19:00.96 38:01.92
242 250 Roggeman Sara D AST U14 19:00.98 19:00.98 38:01.96
243 251 Roggen Eevin D ZON U21 20:00.00 20:00.00 40:00.00
244 252 Romain Clément H PRO U16 20:00.02 20:00.02 40:00.04
245 253 Rosseel Jill D S2BE U21 20:00.04 20:00.04 40:00.08
246 254 Rumfels Océane D PRO U21 20:00.06 20:00.06 40:00.12
247 255 Rutten Victor H CAS U16 20:00.08 20:00.08 40:00.16
248 256 Ryckmans Victor H S2BE U14 20:00.10 20:00.10 40:00.20
249 257 Salmon Simon H PRO U16 20:00.12 20:00.12 40:00.24
250 258 Scheepens Jeffrey H SNV U10 20:00.14 20:00.14 40:00.28
251 259 Scheepens Philippe H SNV U10 20:00.16 20:00.16 40:00.32
252 260 Schelfhaut Ilana D ZON U16 20:00.18 20:00.18 40:00.36
253 261 Schietecat Bertrand H S2BE U14 20:00.20 20:00.20 40:00.40
254 262 Schildermans Steve H SNV U21 20:00.22 20:00.22 40:00.44
255 263 Schoolaert Milan H ICE U16 20:00.24 20:00.24 40:00.48
256 264 Schoonen Alexandre H S2BE U14 20:00.26 20:00.26 40:00.52
257 265 Schoonen Maximilien H S2BE U14 20:00.28 20:00.28 40:00.56
258 266 Schoonooghe Arno H ICE U10 20:00.30 20:00.30 40:00.60
259 267 Schyns Guillaume H PRO U16 20:00.32 20:00.32 40:00.64
260 268 Scohy Salomé D BSKI U21 20:00.34 20:00.34 40:00.68
261 269 Scohy Yvan H BSKI MAS 20:00.36 20:00.36 40:00.72
262 270 Seutin Antoine H S2BE U10 20:00.38 20:00.38 40:00.76
263 271 Simon Arthur H PRO U14 20:00.40 20:00.40 40:00.80
264 272 Smet Christophe H CAS U10 20:00.42 20:00.42 40:00.84
265 273 Smout Charlotte D ZON U10 20:00.44 20:00.44 40:00.88
266 274 Sneyers Pieter-Jan H SNV U10 20:00.46 20:00.46 40:00.92
267 275 Spiessens Alexander H BST U12 20:00.48 20:00.48 40:00.96
268 276 Spiessens Jannik H BST U16 20:00.50 20:00.50 40:01.00
269 277 Spoelders Alex D ASP U10 20:00.52 20:00.52 40:01.04
270 278 Spoelders Noa D ASP U12 20:00.54 20:00.54 40:01.08
271 279 Stander Louis H BST U10 20:00.56 20:00.56 40:01.12
272 280 Stas Elisabeth D PRO U16 20:00.58 20:00.58 40:01.16
273 281 Thevelin Arthur H ICE U14 20:00.60 20:00.60 40:01.20
274 282 Thevelin Hannah D S2BE U21 20:00.62 20:00.62 40:01.24
275 283 Thevelin Lou H ICE U16 20:00.64 20:00.64 40:01.28
276 284 Thys Kato D ZON U16 20:00.66 20:00.66 40:01.32
277 285 Thys Noah H AST U16 20:00.68 20:00.68 40:01.36
278 286 Thys Patrick H ZON MAS 20:00.70 20:00.70 40:01.40
279 287 Tillemans Hendrik H SNV U16 20:00.72 20:00.72 40:01.44
280 288 Timmermans Marie D ZON U10 20:00.74 20:00.74 40:01.48
281 289 Timmermans Milan H ZON U10 20:00.76 20:00.76 40:01.52
282 290 Tinck Stefan H ZON MAS 20:00.78 20:00.78 40:01.56
283 291 Tinland Leonardo H BSKI U21 20:00.80 20:00.80 40:01.60
284 292 Tollens Alexander H ZON U10 20:00.82 20:00.82 40:01.64
285 293 Van Ballaert Ann D ASP MAS 20:00.84 20:00.84 40:01.68
286 294 Van Brempt Robbe H ZON U10 20:00.86 20:00.86 40:01.72
287 295 Van Ceulebroeck Dries H SNV U16 20:00.88 20:00.88 40:01.76
288 296 Van Daele Lennart H SNV U16 20:00.90 20:00.90 40:01.80
289 297 Van Damme Margot D BST U14 20:00.92 20:00.92 40:01.84
290 298 Van De Roy Victor H S2BE U12 20:00.94 20:00.94 40:01.88
291 299 Van De Sande Eliza D S2BE U21 20:00.96 20:00.96 40:01.92
292 300 Van De Ven Thomas H CAS U14 20:00.98 20:00.98 40:01.96
293 301 Van de Woestyne Denis H SST MAS 21:00.00 21:00.00 42:00.00
294 302 Van Den Bogaert Jeroen H ICE MAS 21:00.02 21:00.02 42:00.04
295 303 Van Den Bosch Louise D ZON U21 21:00.04 21:00.04 42:00.08
296 304 Van Den Bosch Octave H BSKI U21 21:00.06 21:00.06 42:00.12
297 305 Van Den Brande Linde D BST U12 21:00.08 21:00.08 42:00.16
298 306 Van Den Broecke Dries H BST U21 21:00.10 21:00.10 42:00.20
299 307 Van Den Eynde Sam H ZON U21 21:00.12 21:00.12 42:00.24
300 308 Van Der Meerschen Edgard H BSKI U10 21:00.14 21:00.14 42:00.28
301 309 Van Der Meerschen Eliot H BSKI U12 21:00.16 21:00.16 42:00.32
302 310 Van Der Meerschen Nikita D BSKI U10 21:00.18 21:00.18 42:00.36
303 311 Van Der Meerschen Theo H BSKI U14 21:00.20 21:00.20 42:00.40
304 312 Van Dijck Lauke D ZON U21 21:00.22 21:00.22 42:00.44
305 313 Van Eeckhoven Alexander H BST U10 21:00.24 21:00.24 42:00.48
306 314 Van Eeckhoven Julie D BST U12 21:00.26 21:00.26 42:00.52
307 315 Van Eeckhoven Thomas H BST U16 21:00.28 21:00.28 42:00.56
308 316 Van Gheluwe Torah D ICE U10 21:00.30 21:00.30 42:00.60
309 317 Van Grunderbeeck Sophie D ZON U21 21:00.32 21:00.32 42:00.64
310 318 Van Hassel Maïté D SNV U12 21:00.34 21:00.34 42:00.68
311 319 Van Hauwermeiren Stef H AST U14 21:00.36 21:00.36 42:00.72
312 320 Van Hees Alix D ICE U14 21:00.38 21:00.38 42:00.76
313 321 Van Hees Armelle D ICE U21 21:00.40 21:00.40 42:00.80
314 322 Van Huffel Sophie D AST U16 21:00.42 21:00.42 42:00.84
315 323 Van Loock Nathan H S2BE U21 21:00.44 21:00.44 42:00.88
316 324 Van Looveren Flo D BST U10 21:00.46 21:00.46 42:00.92
317 325 Van Looveren Lis D BST U10 21:00.48 21:00.48 42:00.96
318 326 Van Nuffelen Jill D ZON U14 21:00.50 21:00.50 42:01.00
319 327 Van Oort Max H BST U10 21:00.52 21:00.52 42:01.04
320 328 Van Orten Stef H SNV U10 21:00.54 21:00.54 42:01.08
321 329 Van Puyvelde Jasmien D SST U16 21:00.56 21:00.56 42:01.12
322 330 Van Puyvelde Lennart H SST U14 21:00.58 21:00.58 42:01.16
323 331 Van Puyvelde Naya D SNV U10 21:00.60 21:00.60 42:01.20
324 332 Van Puyvelde Yuna D SNV U14 21:00.62 21:00.62 42:01.24
325 333 Van Steene Matthias H BST U16 21:00.64 21:00.64 42:01.28
326 334 Van Stevens Dirk H ZON MAS 21:00.66 21:00.66 42:01.32
327 335 Van Weddingen Juliette D S2BE U16 21:00.68 21:00.68 42:01.36
328 336 Vandaele Julie D SNV U10 21:00.70 21:00.70 42:01.40
329 337 Vandenbogaerde Amber D ICE U14 21:00.72 21:00.72 42:01.44
330 338 Vandenbroucke Robbe H CAS U16 21:00.74 21:00.74 42:01.48
331 339 Vanderbeken Mathieu H ICE U21 21:00.76 21:00.76 42:01.52
332 340 Vandermaesen Jan H SNV U21 21:00.78 21:00.78 42:01.56
333 342 Vandesande Britt D SST U14 21:00.82 21:00.82 42:01.64
334 343 Vandevelde Franklin H CAS U12 21:00.84 21:00.84 42:01.68
335 344 Vandevelde Théo H CAS U21 21:00.86 21:00.86 42:01.72
336 345 Vandevelde Zoé D CAS U21 21:00.88 21:00.88 42:01.76
337 346 Vandeweyer Lisa D SNV U10 21:00.90 21:00.90 42:01.80
338 347 Vandeweyer Matisse H SNV U10 21:00.92 21:00.92 42:01.84
339 348 Vanfleteren Leon H ICE U10 21:00.94 21:00.94 42:01.88
340 349 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 21:00.96 21:00.96 42:01.92
341 350 Vanherck Stephanie D AST U16 21:00.98 21:00.98 42:01.96
342 351 Vanhove Jessy D SNV SEN 22:00.00 22:00.00 44:00.00
343 352 Vanreusel Kim D SNV U21 22:00.02 22:00.02 44:00.04
344 353 Vanreusel Kélian H SNV U12 22:00.04 22:00.04 44:00.08
345 354 Verbeke Tom H AST U21 22:00.06 22:00.06 44:00.12
346 355 Vercammen Enya D ASP U14 22:00.08 22:00.08 44:00.16
347 356 Vercammen Xander H ASP U16 22:00.10 22:00.10 44:00.20
348 357 Vercruysse Axelle D ICE U16 22:00.12 22:00.12 44:00.24
349 358 Vercruysse Tibo H ICE U21 22:00.14 22:00.14 44:00.28
350 359 Vermeire Jolien D CAS U16 22:00.16 22:00.16 44:00.32
351 360 Vermeire Lisa D CAS U12 22:00.18 22:00.18 44:00.36
352 361 Verstraelen Thomas H BST U21 22:00.20 22:00.20 44:00.40
353 362 Verstrepen Eline D CAS U14 22:00.22 22:00.22 44:00.44
354 363 Verstrepen Laura D CAS U16 22:00.24 22:00.24 44:00.48
355 364 Vervloet Mattiece H ZON U12 22:00.26 22:00.26 44:00.52
356 365 Vlaeymans Kevin H ZON U16 22:00.28 22:00.28 44:00.56
357 366 Vlaeymans Robin H ZON U14 22:00.30 22:00.30 44:00.60
358 367 Vossaert Victor H S2BE U16 22:00.32 22:00.32 44:00.64
359 368 Vrancken Lukas H SNV U12 22:00.34 22:00.34 44:00.68
360 369 Wattez Manon D ICE U10 22:00.36 22:00.36 44:00.72
361 370 Wauters Nyah D CAS U10 22:00.38 22:00.38 44:00.76
362 371 Weber Emmanuelle D BSKI U16 22:00.40 22:00.40 44:00.80
363 372 Werckx Eline D SNV U16 22:00.42 22:00.42 44:00.84
364 373 Werckx Jarne H SNV U12 22:00.44 22:00.44 44:00.88
365 374 Wuerges Basil H S2BE U10 22:00.46 22:00.46 44:00.92
366 375 Wuerges Guido H S2BE U14 22:00.48 22:00.48 44:00.96
367 376 Wyffels Robin H AST U14 22:00.50 22:00.50 44:01.00
368 377 Yernault Quentin H BSKI SEN 22:00.52 22:00.52 44:01.04